تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۵۶
کد خبر : 14303

جولیا رابرتز برای تابستان امسال بلوند روشن می شود!

جولیا رابرتز برای تابستان امسال بلوند روشن می شود!

تغییر رنگ مو تقریباً بزرگترین تحولی است که می توانید ایجاد کنید. از جولیا رابرتز بپرسید که موهای قهوه ای ملایم خود را با رنگ بلوند طلایی روشن برای جمع آوری کمک مالی جو بایدن در لس آنجلس عوض کرد. هیچ زمانی بهتر از ماه‌ های گرم‌ تر برای سبک‌ تر شدن نیست، به‌ ویژه

تغییر رنگ مو تقریباً بزرگترین تحولی است که می توانید ایجاد کنید. از جولیا رابرتز بپرسید که موهای قهوه ای ملایم خود را با رنگ بلوند طلایی روشن برای جمع آوری کمک مالی جو بایدن در لس آنجلس عوض کرد. هیچ زمانی بهتر از ماه‌ های گرم‌ تر برای سبک‌ تر شدن نیست، به‌ ویژه با رنگ‌ هایی مانند بلوند صحرایی. رنگ جدید رابرتز انرژی آفتابی را در زمان تابستان تجسم می بخشد.

در 16 ژوئن، کادی لی، آرایشگر قدیمی رابرت، عکس هایی از تغییر موهای این بازیگر پیش از مراسم در اینستاگرام منتشر کرد. تبدیل شدن از موهای تیره به بلوند می تواند دشوار باشد، و لی در توضیح آن نوشت که رویکرد او “آهسته و پیوسته” است و حفظ سلامت موها اولویت اصلی او است.

بلوند رابرتز خیلی سرد یا گرم نبود و رنگ خنثی کاملی بود. برخی از ریشه های قهوه ای او دست نخورده باقی ماندند و به رنگ کلی ظاهری آرام از بلوند کاملا روشن می بخشید. این زن 56 ساله همچنین سبک چتری های بی رنگ خود را به سبک پرده ای ملایم تر تغییر داد که چهره او را قاب می کرد. او موهای چند لایه خود را به صورت موج‌ های گشاد، با حسن نیت آرایشگر سرژ نورمانت، حالت داد، که بعد از هایلایت‌ های تیره‌ تر و روشن‌ تر را در رنگ جدید او روشن کرد.

اما جولیا رابرتز بلوند احساس می کند یک فال تابستان خوب است. آرایشگر او به اشتراک گذاشت که آخرین باری که او تغییر رنگ بلوند را انتخاب کرد، نزدیک به هفت سال پیش بود.

رابرتز یک لباس میدی با آستین پفی مشکی از گرتا کنستانتین پوشیده بود و این لباس را با کفش های شانل ست کرد که توسط استایلیست الیزابت استوارت انجام شد.

برچسب ها :

ناموجود