تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۱۸
کد خبر : 14312

جورجینا رودریگز تولد کریستیانو جونیور را جشن گرفت

جورجینا رودریگز تولد کریستیانو جونیور را جشن گرفت

جورجینا رودریگز تولد کریستیانو جونیور را جشن می گیرد. رودریگز در یک پست اینستاگرامی تولد پسرخوانده‌ اش را جشن گرفت و علیرغم اینکه پدرش کریستیانو رونالدو برای بازی در یوفا یورو به آلمان رفته است، این روز را خاص کرد. رودریگز عکس و ویدیویی را در پست اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت که نشان می

جورجینا رودریگز تولد کریستیانو جونیور را جشن می گیرد. رودریگز در یک پست اینستاگرامی تولد پسرخوانده‌ اش را جشن گرفت و علیرغم اینکه پدرش کریستیانو رونالدو برای بازی در یوفا یورو به آلمان رفته است، این روز را خاص کرد.

رودریگز عکس و ویدیویی را در پست اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او و کریستیانو جونیور در کنار دلفین ها و در حال لبخند زدن برای دوربین ها هستند. این ویدیو لحظه‌ ای را نشان می‌ دهد که کریستیانو جونیور توسط رودریگز و خواهر و برادرش، آلانا مارتینا، بلا اسمرالدا، اوا و متئو غافلگیر می‌ شود و همه به او سلام می‌ کنند و هدایایی تولد به او می‌ دهند.

رودریگز در توضیح این عکس نوشت: «تولد پسر بزرگم مبارک. “دوستت دارم تا ماه و برگرد.”

در مورد خانواده رونالدو و رودریگز بیشتر بدانید

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز سال‌ هاست که با هم زندگی می کنند و اولین بار در سال 2016 هم را ملاقات کردند. این دو در سال 2017 اولین حضور خود را به عنوان یک زوج انجام دادند و خانواده خود را با هم بزرگ کردند و رودریگز فاش کرد که همیشه عاشق فرزندان زیاد بوده است.

اوایل امسال، رونالدو روز مادر را با ادای احترام به مهمترین زنان زندگی خود جشن گرفت و عکس هایی را در کنار رودریگز و مادرش ماریا دولورس دوس سانتوس آویرو به اشتراک گذاشت. او در توضیح این پست نوشت: روز مادر بر بهترین های دنیا مبارک.

برچسب ها :

ناموجود