هر سال، منتقدان و بینندگان نامزدهای جوایز امی را دنبال می کنند. آنها همچنین هر سال پتانسیل های از دست رفته را نقد و بررسی می کنند. در حالی که جوایز امی برای پاداش دادن به بهترین اجراها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ساخته شده ، بسیاری از کارهای عالی هم ممکن است نادیده گرفته شوند.

نگاهی به برخی از بزرگ‌ترین غایب های فهرست جوایز امی داشته باشید

سلنا گومز

در فهرست نامزدهای امی و گلدن گلوب همپوشانی های زیادی وجود دارد، به همین دلیل است که بسیاری از نامزد نشدن سلنا گومز امروز تعجب کردند.

دیگو لونا

در حالی که «اندور» نامزدهای مهمی را برای بهترین سریال درام و کاردستی خود به دست آورد، دیگو لونا، رهبر سریال، هیچ جایزه ای دریافت نکرد. این سریال برای یک فصل دیگر برمی گردد، پس شاید سال آینده!

اما دارسی

اما دارسی برای بازی در «خانه اژدها» در گلدن گلوب نامزد شد، جایی که این سریال جایزه بهترین درام سال را دریافت کرد. در حالی که «خانه اژدها» به عنوان بهترین سریال در جوایز امی نامزد شد، ولی دارسی مورد بی‌اعتنایی قرار گرفت که نقش مهمی در ساخت داستان دارد.

اولیویا کوک

اولیویا کوک که در «خانه اژدها» نیز بازی می‌کند، در طول فصل جوایز به رسمیت شناخته نشده است. او نقشی محوری در این سریال بازی می‌کند و کار سختی را بر عهده دارد که یکی از خشن‌ترین شخصیت‌های سریال را به فردی تبدیل می کند که تصمیم‌های وحشتناکی را می گیرد.

کوین کاستنر

نقش کوین کاستنر در “Yellowstone” در تبدیل شدن این سریال به یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون بسیار مهم بوده است.ولی در لیست نامزهای جوایز امی نیست.

علیرغم این واقعیت که «یلوستون» یک ملک محبوب برای بینندگان در تمام سنین است، «یلواستون» به پایان خود نزدیک شده است و احتمالاً هیچ نامزدی در هیچ دسته ای نخواهد داشت.

هریسون فورد

هریسون فورد با بازی در سریال هایی مانند “کوچک شدن” و “1923” سال خوبی را در تلویزیون پشت سر گذاشت. در حالی که سری اول برای جوایز مختلف نامزد شد، ولی در لیست نامزدهای جوایز امی قرار نگرفته است.