جنیفر گارنر در حال لذت بردن از فضای باز است! این بازیگر 51 ساله، آخر این هفته در مزرعه خود در اوکلاهاما به جمع آوری توت سیاه رفت و ویدیویی از خود در حال خوردن میوه های وحشی در حالی که ناخن ها و استایل شیک او جلب توجه می کرد را به اشتراک گذاشت.

گارنر این فیلم را که شامل پیوندی به برند غذای ارگانیک کودکان او Once Upon a Farm بود، شرح داد. گارنر به نظر می رسید وقتی کلاهش را با شاه توت تازه پر می کرد و در میان بوته ها به آهنگ “Makeba” خواننده و ترانه سرای فرانسوی می رقصید از فضای باز لذت می برد.

جنیفر گارنر مادر سه فرزند در سال 2015 از بن افلک جدا شد.  و همسر سایقش بن با جنیفر لوپز ازدواج کرد.

در ماه اوت گارنر، برای دویدن صبحگاهی با در برنت‌ وود، کالیفرنیا با میلر دیده شدند، در حالی که تلفن‌ های همراه خود را در دست داشتند و لباس‌ های ورزشی تیره با کلاه‌ های بیسبال رنگ روشن پوشیده بودند.

گارنر و میلر نیز در ماه ژوئن با هم به تصویر کشیده شدند، زمانی که آنها در حال قهوه خوردن همدیگر را در خیابان در آغوش گرفته بودند.

میلر که صاحب رستوران های زنجیره ای کالیبرگر نیز هست، از همسر سابقش، کارولین کمپبل، ویولونیست، دو فرزند دارد.

در آوریل، گارنر در مورد چالش فرزند پروری نوجوانان با مردم صحبت کرد. گارنر در اولین نمایش آخرین چیزی که او به من گفت در تئاتر روستای ریجنسی در لس آنجلس گفت که درک می کند که نوجوان بودن در دنیای مدرن چقدر سخت است.

گارنر در ادامه گفت که او معتقد است که کلید حمایت از فرزندانش در دوران نوجوانی خود، باز بودن برای یادگیری چیزهای جدید است.

او گفت: «منظورم این است که من به همان اندازه از آنها یا بیشتر از چیزی که آنها از من یاد خواهند گرفت، یاد می‌ گیرم.

این هنرپیشه که به‌خاطر شیوه‌ ی فرزند پروری ساده‌ اش شناخته می‌ شود، اخیراً گفت که برای او «بسیار سخت» است که شخصیتی را به تصویر بکشد که «اصلاً مادرانه نیست».

گارنر در صحبت با In Style اضافه کرد: «من تا حد زیادی نقش یک مادر را بازی کرده‌ ام، و این واقعاً دوست‌ داشتنی است، زیرا خیلی راحت می‌ توان یک بازیگر جوان فوق‌ العاده را مادر کرد، و سپس با آن رابطه‌ ای برقرار کرد، بنابراین در پایان، شما کاملاً نزدیک هستید.”