تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰:۵۱
کد خبر : 10812

جنیفر لوپز و آقای همسر با استایل شیک پاییزی خبر ساز شدند

جنیفر لوپز و آقای همسر با استایل شیک پاییزی خبر ساز شدند

جنیفر لوپز و بن افلک از عاشقانه های پاییزی کوتاهی نمی کنند! این زوج چهارشنبه در لس آنجلس در حال پیاده‌ روی صبحگاهی بودند، و استایل شیکی داشتند این دو عاشق همیشگی لباس‌ های غیر رسمی و معمولی به تن کرده بودند. لوپز، یک ژاکت کش باف کمر بند کرم رنگ بلند روی یک شلوار

جنیفر لوپز و بن افلک از عاشقانه های پاییزی کوتاهی نمی کنند! این زوج چهارشنبه در لس آنجلس در حال پیاده‌ روی صبحگاهی بودند، و استایل شیکی داشتند این دو عاشق همیشگی لباس‌ های غیر رسمی و معمولی به تن کرده بودند.

لوپز، یک ژاکت کش باف کمر بند کرم رنگ بلند روی یک شلوار جین ته رنگ روشن، با عینک آفتابی مشکی، کفش‌ های کتانی سفید و مو هایش را به صورت دم اسبی کوتاه بسته بود.

افلک، یک ژاکت پفی سرمه ای روی یک تی شرت به رنگ مشابه، همراه با شلوار خاکی و کفش های کتانی نایک رنگارنگ پوشیده بود. عکس دیگری این جفت را نشان می‌ دهد که در کنار هم راه می‌ رفتند و در حالی که دست در دست هم می‌ گرفتند، لبخند بزرگی روی لبان خود داشتند.

این بیرون رفتن با استایل خیابانی این زوج کمتر از دو هفته پس از آن است که آنها با هم در لاس وگاس برای میزبانی یک تورنمنت پوکر برای جمع آوری پول برای سازمان غیر انتفاعی ابتکاری کنگوی شرقی افلک، که این بازیگر و کارگردان در سال 2009 تأسیس کرد، بیرون آمدند.

لوپز و افلک روی فرش قرمز لاوو در ریزورت ونیزی، در حالی که با هم در لباس‌ های شبانه ژست گرفته بودند، جفتی جالب و قابل تحسین بودند.

این رویداد یک رویداد پر ستاره بود، با زوج میزبان همراه با مهمانان که شامل همکار های درجه یک جان هام و همسر آنا اوسئولا، جیمی کیمل، کلتون آندروود، جیمز مارسدن، لوکاس هاس، توبی مگوایر و کارا دلوین می‌ شدند.

لوپز اخیراً در مصاحبه ای مجله ووگ فاش کرد که شوهرش افلک “از من می خواهد که ارزش خود را بفهمم و ارزش خود را بدانم.”

او افزود: “من حتی بیشتر احساس آرامش و راحتی می کنم، که باعث می شود احساس کنم حتی زیباتر از آنچه تا به حال در کنار دیگران بوده ام را احساس کنم.”

جنیفر در ادامه به ووگ گفت که به مرحله‌ ای از زندگی رسیده است که در آن همه بخش‌ های خود را “بی عذرخواهی” دوست دارد.

برچسب ها :

ناموجود