تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
کد خبر : 10563

جنیفر لوپز حرکات رقص خود را با لباس خواب به نمایش می گذارد

جنیفر لوپز حرکات رقص خود را با لباس خواب به نمایش می گذارد

جنیفر لوپز با دوستش لورن رایدینگر لحظات خوش زندگی خود را سپری می کرد. این جفت با پوشیدن لباس خواب همسان از لحظات شیرینی لذت بردند و ستاره هالیوود برای جشن تولدش کلیپی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. لورن رایدینگر پیام جشنی نوشت و بسیاری از دوستانشان درباره این ویدیوی خنده دار

جنیفر لوپز با دوستش لورن رایدینگر لحظات خوش زندگی خود را سپری می کرد. این جفت با پوشیدن لباس خواب همسان از لحظات شیرینی لذت بردند و ستاره هالیوود برای جشن تولدش کلیپی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

لورن رایدینگر پیام جشنی نوشت و بسیاری از دوستانشان درباره این ویدیوی خنده دار نظر دادند. جی لو و لورن همگی لبخند می زدند و بهترین حرکات رقص خود را نشان می دادند، روی تخت هتل خود می پریدند و یک رقص طراحی شده انجام می دادند.

این دو دوست با لباس خواب خود شیک به نظر می رسیدند و در حالی که با آهنگ پیتبول و فلو ریدا «Move Shake Drop» می رقصیدند، این ظاهر را با عینک آفتابی تیره ترکیب کردند.

لورن در اینستاگرام نوشت : من و جی لو فقط برای همدیگر جشن می گیریم حال و هوای تولد. امیدوارم شما هم از آن لذت ببرید همانطور که ما آن را درست کردیم و روده بر شدن از خنده. کریس جنر در مورد این کلیپ نوشت: جنیفر به وضوح رقصنده خانواده است. “تولد مبارک!!!!!! ما شما را دوست داریم،”، در حالی که ریچل زویی نوشت: “این شگفت انگیز است.”

جنیفر نوشت: “تولدت مبارک دوست زیبای من”، در حالی که دوستش لیندا لوپز اضافه کرد: “این باعث خوشحالی من است لورن دوستت دارم.” سایر سلبریتی ها پیام های تولد خود را در بخش نظرات نوشتند، از جمله آدریانا دمورا، ستاره «خانه دارهای واقعی میامی»، اولیویا کولپو، سوزان کورزو و غیره.

جنیفر اخیراً به خاطر لحظات مد خود در فصل پاییز خبرساز شده است. این خواننده در آخرین سفر خود در لس آنجلس ثابت کرد که می تواند از یک مجموعه فرش قرمز پر زرق و برق به ظاهری آماده تبدیل شود و در یک ظاهر دنج بیرون بیاید و ظاهری شیک با الهام از کتابداران به تن کند.

برچسب ها :

ناموجود