جنیفر لوپز گواه این است که سن فقط یک عدد است. در واقع، به نظر می رسد این خواننده خیره کننده 54 ساله با گذشت سال ها جوان و جوان تر می شود. و آخرین لحظه در تصاویر منتشر شده او گواه آن است. بله این تصاویر او چشمکی است که به جوانی می زند.

روز پنجشنبه، لوپز میزبان رویداد مد Intimissimi خود بود و مطمئن شد که برای همه حاضران نمایشی برگزار می کند. و منصفانه است که بگوییم او یک بار دیگر از انتظارات فراتر رفت.

هنگامی که او چندین مدل خیره‌ کننده دیگر که لباس‌ های جدیدش را پوشیده بودند، حرکت می‌ کرد، جی‌ لو متوقف شد، به طرف جمعیت چرخید و استایل شگفت انگیز خود را به تماشاگران نشان داد. علاوه بر این، او در تصاویر منتشر شده در کانون توجه تماشاگران قرار گرفت.

این لحظه را بهترین دوست کایلی جنر آناستازیا کارانیکولائو ثبت کرد. و در ویدئویی که او برای 11 میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام منتشر کرد، در حالی که لوپز این شیرین کاری بی پروا را انجام می دهد، جمعیت در حال تشویق کردن و سوت زدن دیده می شوند.

جی لو در آن شب زیبا به نظر می رسید و یک تاپ گلدار با دامن مشکی پوشیده بود. مو هایش را به صورت نان پوشیده بود. طرفداران نیز نمی‌ توانستند از ظاهر شیک و جذاب جنیفر را کنار بگذارند، که با کفش‌ های پاشنه بلند فوق‌ العاده استایل او بیشتر برجسته می شد.