تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۳
کد خبر : 12453

جنیفر لوپز با دو استایل متفاوت شگفت انگیز به نظر می رسد

جنیفر لوپز با دو استایل متفاوت شگفت انگیز به نظر می رسد

جنیفر لوپز، با دو اجرای درخشان در شنبه شب گذشته ، بر طرفداران کاملاً تأثیر گذاشت. این خواننده زمانی که در طول اجرا ها با دو لباس رسمی توجه بینندگان را به خود جلب کرد و آنها شگفت زده شدند. یکی یک لباس مجلسی بلند صورتی بود که با جزئیات گل رز تزئین شده بود

جنیفر لوپز، با دو اجرای درخشان در شنبه شب گذشته ، بر طرفداران کاملاً تأثیر گذاشت. این خواننده زمانی که در طول اجرا ها با دو لباس رسمی توجه بینندگان را به خود جلب کرد و آنها شگفت زده شدند. یکی یک لباس مجلسی بلند صورتی بود که با جزئیات گل رز تزئین شده بود و دیگری یک تاپ کوتاه سفید زیر یک کت مشکی و یک شلوار گشاد مشکی.

جنیفر در طول اجرای خود با لباس صورتی آهنگ، This is Me…Now، از نهمین آلبوم استودیویی خود را خواند.او همچنین با جواهرات عروسی خود و اکسسوری های زیبا ظاهر خود را تزئین کرده بود.

برای اجرای دیگرش، جنیفر با میهمانان ویژه لتو و ردمن همراه شد و او آهنگ «Can’t Get Enough» را خواند. موهایش پر از امواج بود و حرکات رقصش را در حین خواندن و حس کردن حال و هوای آهنگ به نمایش گذاشت. برنامه شنبه توسط Ayo Edebiri، ستاره The Bear میزبانی شد.

قبل از اینکه جنیفر روی صحنه SNL روی صحنه برود، او به خاطر عکس گرفتن در شهر نیویورک در همان روز خبرساز شد. او یک کت خز سفید بر روی یک لباس سفید و نیم بوت های نقره ای براق پوشیده بود. این لباس شامل یک جزئیات رز نقره ای بود که به او کمک می کرد کمی پوست خود را درخشان تر نشان دهد و بیشتر موهایش را به عقب کشیده بود.

سفر جنیفر به نیویورک در حالی انجام می شود که او در حال آماده شدن برای انتشار This Is Me… در 16 فوریه است. این آلبوم دنباله ای بر سومین آلبوم او با الهام از بن افلک این من هستم …است، که در سال 2002 منتشر شد.

برچسب ها :

ناموجود