جنیفر لوپز به طور کامل ترند جین گشاد را پذیرفته است. روز جمعه، این خواننده و هنر پیشه 54 ساله، زمانی که در لس آنجلس با یک لباس جین سایز بزرگ R13 با یک بند گشاد و دو جیب در وری سینه در لس‌ آنجلس بیرون آمد، این روند را به سمت جدیدی برد و او کاملا شگفت انگیز به نظر می رسید. این مجموعه فوق باگی همچنین دارای یقه باز، آستین های کوتاه و جیب های کناری بود.

این ظاهر با عینک آفتابی خلبانی شفاف سایز بزرگ، حلقه های طلایی و یک جفت چکمه کلاسیک تیمبرلند ترکیب شده بود. لوپز که به سمت استودیو ضبط صدا رفته بود، یک کیف بیرکین شتری نیز به همراه داشت و مو هایش را در یک نان نا مرتب پوشیده بود.

در میان ترند جین گشاد، شلوار جین گشاد اخیراً هالیوود را به خود اختصاص داده است و لوپز، گوئینت پالترو، هایلی بالدوین بیبر و سیدنی سوئینی همگی از استایلی جذاب استفاده می کنند.

لباس غیررسمی لوپز در جمعه کاملاً با لباسی که او در اوایل هفته به تن داشت، که در عکسی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود، در کنار موسیقیدان استرالیایی سیا ژست می گرفت متفاوت بود.

در آن عکس، جی لو یک پیراهن سفید، صندل های سکوی طلایی بلند پوشیده بود. این لباس همچنین دارای دکمه های طلایی و آستین های بلند بود.

در همین حال، سیا، 47 ساله، با لباس طرح دار بلند خود که دارای نقاشی های رنگارنگ و پاپیون، کفش های کتانی و هدبند صورتی روشن بود، رنگ های زیادی را به استایل خود اضافه کرد.

این دو در مقابل گاری دلولا با لوپز عکس گرفتند.  در ماه آگوست، لوپز اولین سالگرد جشن عروسی خود در جورجیا را با همسرش بن افلک گفت و شعر آهنگ جدیدش “Dear Ben Part II” را به اشتراک گذاشت.

«بن عزیز، اینجا تنها نشسته‌ ام، به حلقه‌ ام نگاه می‌ کنم. این باعث می شود که بخواهم آواز بخوانم. چگونه به اینجا رسیدیم، اوه من، این زندگی من است…»