تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۳۷
کد خبر : 14296

جنیفر لوپز آقای همسر را قهرمان خود می خواند !

جنیفر لوپز آقای همسر را قهرمان خود می خواند !

بیایید برای ادای احترام شیرین روز پدر جنیفر لوپز به همسرش، بن افلک، صدای بلندی داشته باشیم! علیرغم شایعات بی‌ اساس جدایی که در رسانه‌ های اجتماعی درباره این زوج منتشر شده است، لوپز در پیامی عمومی، افلک را «قهرمان» خود خواند. جنیفر از طریق استوری اینستاگرام خود در روز یکشنبه، 16 ژوئن، روی یک

بیایید برای ادای احترام شیرین روز پدر جنیفر لوپز به همسرش، بن افلک، صدای بلندی داشته باشیم! علیرغم شایعات بی‌ اساس جدایی که در رسانه‌ های اجتماعی درباره این زوج منتشر شده است، لوپز در پیامی عمومی، افلک را «قهرمان» خود خواند.

جنیفر از طریق استوری اینستاگرام خود در روز یکشنبه، 16 ژوئن، روی یک هد شات سیاه و سفید از بن نوشت: «قهرمان ما.» او افزود: «روز پدر مبارک».

بن پدر ناتنی فرزندان جنیفر، مکس و اِمی است که با همسر سابقش مارک آنتونی شریک است. به نوبه خود، بن فرزندان ویولت، سرافینا و ساموئل را با همسر سابق جنیفر گارنر شریک است.

در چند هفته گذشته، بن و جنیفر در معرض شایعات بی وقفه در مورد وضعیت تاهل خود بوده اند. برای نزدیک به دو ماه، آنها با هم در ملاء عام عکس نگرفتند. با این حال، در ماه مه، همسران در چندین مورد در لس آنجلس با هم دیده شدند.

با این وجود، چندین رسانه گزارش دادند که بن و جنیفر جدا از هم زندگی می کنند و خانه خود را در بورلی هیلز می فروشند.

عشق بن و جنیفر به اوایل دهه 2000 بر می گردد. پس از شروع قرار ملاقات در سال 2002، این زوج نامزد کردند اما در اوایل سال 2004 آن را ترک کردند. در سال 2021، آنها دوباره به هم رسیدند و سال بعد دوباره نامزد کردند. در تابستان 2022، جنیفر و بن در لاس وگاس با هم ازدواج کردند و اندکی پس از آن مراسم عروسی رسمی را با خانواده و دوستان خود برگزار کردند.

برچسب ها :

ناموجود