تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۱۳
کد خبر : 14324

جنا اورتگا با لباس قرمز تند بانوی قرمز پوش می شود

جنا اورتگا با لباس قرمز تند بانوی قرمز پوش می شود

جنا اورتگا طرفداران را هیجان زده می کند. این ستاره هالیوود که در سال‌ های اخیر با نقش‌ هایش در «X» و «چهارشنبه» نتفلیکس به موفقیت دست یافت، با دومین قسمت از فیلم پرفروش 1988 به کار خود در تجارت سرگرمی ادامه داد. این هنر پیشه اخیرا در شهر نیویورک دیده شد و یک لباس

جنا اورتگا طرفداران را هیجان زده می کند. این ستاره هالیوود که در سال‌ های اخیر با نقش‌ هایش در «X» و «چهارشنبه» نتفلیکس به موفقیت دست یافت، با دومین قسمت از فیلم پرفروش 1988 به کار خود در تجارت سرگرمی ادامه داد.

این هنر پیشه اخیرا در شهر نیویورک دیده شد و یک لباس چهارخانه قرمز و مشکی همراه با کفش پاشنه بلند قرمز پوشیده بود. عکس جنا در حال خروج از ساختمان، ظاهراً بعد از یک جلسه، گرفته شد. این ستاره برای لحظه ای ایستاد و برای طرفدارانش دست تکان داد و عکس گرفت.

جنا موهای خود را به صورت موج‌ های باز حالت داد و جواهراتی مینیمال به تن داشت و با یک لب قرمز پررنگ ظاهر را تکمیل کرد. این بازیگر قبلاً هیجان خود را از حضور در این فیلم کالت به اشتراک گذاشته بود و بار دیگر با بازی وینونا رایدر در نقش لیدیا دیتز، مایکل کیتون در نقش بیتل جویس و کاترین اوهارا در نقش دلیا دیتز.

برچسب ها :

ناموجود