تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۱۴
کد خبر : 14310

جرارد پیکه و کلارا چیا پاپاراتزی جسور و پیگیر را بخشیدند!

جرارد پیکه و کلارا چیا پاپاراتزی جسور و پیگیر را بخشیدند!

در نبرد حقوقی مهم، کلارا چیا و نامزدش جرارد پیکه در دادگاه کیفری شماره 14 در بارسلونا برای مقابله با پاپاراتزو جوردی مارتین شرکت کردند. این رویارویی ناشی از دعوی آزار و اذیتی است که چیا در ژوئن 2023 به دادگاه ارائه کرد، که در صورت محکومیت مارتین می تواند تا 5 سال حبس داشته

در نبرد حقوقی مهم، کلارا چیا و نامزدش جرارد پیکه در دادگاه کیفری شماره 14 در بارسلونا برای مقابله با پاپاراتزو جوردی مارتین شرکت کردند. این رویارویی ناشی از دعوی آزار و اذیتی است که چیا در ژوئن 2023 به دادگاه ارائه کرد، که در صورت محکومیت مارتین می تواند تا 5 سال حبس داشته باشد.

از زمان جدایی پیکه از شکیرا، ستاره بین المللی پاپ، رابطه جرارد پیکه با چهره های خاص رسانه ای پرتنش بوده است. یکی از برجسته ترین دشمنان جوردی مارتین، یک پاپاراتزی وابسته به نمایش محبوب اسپانیایی زبان El Gordo y La Flaca در Univision است. مارتین به شدت رابطه جدید پیکه با کلارا چیا را دنبال می کند و اغلب خود را در تضاد با این زوج می بیند. شایعه شده بود که مارتین در افشای خیانت ادعایی پیکه با چیا نقش مهمی داشته است، که بدنامی او را تشدید کرد.

تعقیب بی وقفه پاپاراتزی منجر به صدور حکم منع برای او شد که بر تمایل این زوج برای حفظ حریم خصوصی تاکید کرد. با این حال، پیکه بعداً در یک تغییر، اتهامات خود علیه مارتین را پس گرفت. مارتین در پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی خود، این تحول قانونی را جشن گرفت و پست کرد: «من همین الان دادگاه را با خبرهای خوب ترک کردم. جرارد پیکه تمام اتهامات علیه من را کنار می‌ گذارد، به همراه عکسی از سند رسمی دادگاه.

پست‌ های مارتین در رسانه‌ه ای اجتماعی که سند دادگاه را نشان می‌ دهد، یک پیروزی قابل توجه برای این پاپاراتزی در نبرد مشاجره‌ آمیز او با ستاره سابق باشگاه بارسلونا است.

علی‌ رغم این پیروزی قانونی برای مارتین، کلارا چیا و جرارد پیکه، این قسمت نشان‌ دهنده فصل مهمی در تلاش‌ های مداوم آنها برای مدیریت تصویر عمومی و زندگی شخصی‌ شان در میان بررسی‌ های شدید رسانه‌ ها است.

برچسب ها :

ناموجود