تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۵
کد خبر : 14513

جاستین بیبر برای میلیاردر هندی قبل از عروسی اجرا می کند!

جاستین بیبر برای میلیاردر هندی قبل از عروسی اجرا می کند!

جاستین بیبر یک کنسرت موفق دیگر را برگزار کرد این بار به عنوان یک خواننده قبل از عروسی! روز شنبه، 6 جولای، این خواننده 30 ساله، عکس ها و تصاویری از اجرای خود در مراسم پیش از عروسی میلیاردر هندی آنانت آمبانی و نامزدش Radhika Merchant در بمبئی، هند، در اینستاگرام منتشر کرد. بیبر در

جاستین بیبر یک کنسرت موفق دیگر را برگزار کرد این بار به عنوان یک خواننده قبل از عروسی! روز شنبه، 6 جولای، این خواننده 30 ساله، عکس ها و تصاویری از اجرای خود در مراسم پیش از عروسی میلیاردر هندی آنانت آمبانی و نامزدش Radhika Merchant در بمبئی، هند، در اینستاگرام منتشر کرد.

بیبر در روز اجرای خود، که در روز جمعه، 5 جولای برگزار شد، مجموعه‌ ای از عکس‌ های او را منتشر کرد که در آن با این زوج ژست گرفته بود.

در ویدئویی که از این مراسم به اشتراک گذاشته شده است، بیبر که جلیقه سفید، شلوار مشکی گشاد و کلاهی به عقب بر به سر داشت میکروفون خود را به سمت تعداد زیادی مهمان دراز کرد که آنها ایستاده بودند و آهنگ 2015 او “Love Yourself” را می خواندند.

یکی دیگر از کلیپ های منتشر شده توسط خواننده نشان می دهد که او در حال تعامل با یکی از مهمانان هنگام اجرای آهنگ “اکنون کجایی” است. در این فیلم، بیبر دوباره میکروفون خود را به طرف طرفدار دراز کرد و آنها در خواندن اشعار به او پیوستند. این بار این خواننده یک کت سفید گشاد و عینک آفتابی نیز به تن داشت.

آنانت، 29 ساله، کوچکترین فرزند تاجر موکش آمبانی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صنایع Reliance، و مرچنت دختر بزرگ تجاری ویرن مرچانت است.

به گزارش سی ان ان، این زوج قرار است یک مراسم عروسی مجلل سه روزه را در تاریخ 12 تا 14 جولای در خانه 27 طبقه والدین آنانت و مرکز همایش جهانی جیو متعلق به خانواده او برگزار کنند که می تواند بیش از 16000 نفر را در خود جای دهد.

برچسب ها :

ناموجود