تیموتی شالامی، 27 ساله، در جریان یک گردش اخیر درباره رابطه عاشقانه جدید خود با کایلی جنر، 26 ساله سکوت کرد. این بازیگر روز سه شنبه در حال قدم زدن در خارج از Cartier در بورلی هیلز، کالیفرنیا فیلمبرداری شد که عکاسی به او نزدیک شد و در مورد وضعیت او با کایلی جنر پرسید.

به جای اینکه در مورد آن صحبت کند، در حالی که قدم می زد و هدفونش را روی کلاه بیسبالی که به سر داشت، می گذاشت، لبخند آرامی بر لب داشت.

این ستاره با استعداد همچنین یک لباس غیر رسمی به تن داشت که شامل یک سویشرت قرمز و مشکی و شلوار مشکی بود. زمانی که در نقطه ای شلوغ از خیابان عبور می کرد، در یک دستش گوشی و در دست دیگر کیف گرفته بود.

 

تیموتی علیرغم تصمیمش برای پنهان ماندن در مورد رابطه اش با کایلی، از زمانی که او و کایلی در اوایل ماه جاری در کنسرت بیانسه در لس آنجلس فیلم گرفتند، توجه زیادی را به خود جلب کرد. آنها سپس در مسابقات قهرمانی آزاد ایالات متحده در 10 سپتامبر مشاهده شدند و هنگام تماشای این اکشن از روی صندلی خود به همان اندازه دنج بودند.

آخرین رفت و آمدهای عمومی تیموتی و کایلی پس از آن صورت می گیرد که آنها به طور خصوصی در اوایل سال جاری با یکدیگر رابطه برقرار کردند. اما آنها عشق خود را در کنسرت بیانسه در 4 سپتامبر به نمایش گذاشتند. ، و به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود.