تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱
کد خبر : 12189

تیلور سوئیفت با لباس مشکی در شب دخترانه خیره کننده می شود

تیلور سوئیفت با لباس مشکی در شب دخترانه خیره کننده می شود

تیلور سوئیفت با بهترین هایش وارد شهر می شود! این ستاره پاپ روز سه‌ شنبه در حال لذت بردن از یک شب دخترانه در شهر نیویورک با کارا دلوین و بریتنی ماهومز با لباسی مشکی خیره کننده و شیک دیده شد. این لباس آستین بلند با یک کمربند زنجیر طلایی، چکمه های چرمی و یک

تیلور سوئیفت با بهترین هایش وارد شهر می شود! این ستاره پاپ روز سه‌ شنبه در حال لذت بردن از یک شب دخترانه در شهر نیویورک با کارا دلوین و بریتنی ماهومز با لباسی مشکی خیره کننده و شیک دیده شد.

این لباس آستین بلند با یک کمربند زنجیر طلایی، چکمه های چرمی و یک کیف دستی کوچک تزئین شده بود. دلوین نیز مانند سوئیفت مشکی پوشیده بود. ماهومز، یک کت و دامن با چکمه های مشکی و یک کیف دستی سفید را برای شب دخترانه انتخاب کرد.

این گردش دوستان چند روز پس از آن برگزار شد که این سه نفر، چیفز کانزاس سیتی را تشویق کردند. در طول بازی، تراویس کلس، نامزد سوئیفت، دو پاس تاچ داون از شوهر ماهومز، پاتریک ماهومز، کوارتربک دریافت کرد.

این پاس‌ ها به کلس و پاتریک، رکورد بیشترین تاچ داون پس از فصل توسط یک زوج در تاریخ NFL را دادند، رکوردی که قبلاً در اختیار تام بردی و راب گرونکوفسکی نیوانگلند پاتریوتز بود.

سوئیفت در تماشای این بازی لب‌ های قرمز مشخص خود، کت به سبک رترو را به تن کرد. تیلور عکس هایی از بازی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که شامل کایلی کلس، خواهر تراویس بود. همچنین برادرش جیسون و والدینشان، دونا و اد کلس، برای حمایت از گروه چیفز حضور داشتند.

برچسب ها :

ناموجود