تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۰۵
کد خبر : 14307

تیاگو پسر مسی فاش کرد که در چه تیمی بازی خواهد کرد!

تیاگو پسر مسی فاش کرد که در چه تیمی بازی خواهد کرد!

بدون شک، لیونل مسی رویای تبدیل شدن به ستاره فوتبال را به میلیون ها کودک در سراسر جهان الهام بخشیده است. از جمله پسر بزرگش تیاگو که با آنتونلا روکوزو شریک است. این ورزشکار جوان در حال حاضر شروع به تراشیدن مسیر خود در ورزش رقابتی کرده است. در اولین مصاحبه خود به عنوان یک

بدون شک، لیونل مسی رویای تبدیل شدن به ستاره فوتبال را به میلیون ها کودک در سراسر جهان الهام بخشیده است. از جمله پسر بزرگش تیاگو که با آنتونلا روکوزو شریک است. این ورزشکار جوان در حال حاضر شروع به تراشیدن مسیر خود در ورزش رقابتی کرده است. در اولین مصاحبه خود به عنوان یک بازیکن فوتبال، او در مورد علایق و رویاهای خود صحبت کرد و ثابت کرد که اهداف بزرگ و آینده درخشانی در پیش دارد.

این مرد جوان در 11 سالگی در تیم جوانان اینتر میامی بازی می کند و قبلاً در اولین تورنمنت خود شرکت کرده است. اگر چه آنها برنده نشدند، اما پسر کوچک با پختگی با شکست روبرو می شود. او به خبرنگار خوزه رامون د لا مورنا گفت: بازی کردن من را بیشتر از تماشای بازی پدرم عصبی می کند. او فکر کرد: “من با پای چپم خوب نیستم.”

این نوجوان همچنین چشمش به این است که می خواهد در آینده برای چه تیمی بازی کند. وقتی از تیاگو پرسیده شد، در چه تیمی قرار است بازی کنی؟ او بدون تردید گفت: “با آرژانتین” پاسخ را از قبل می دانست.

این روزنامه نگار توضیح داد: “شما در اسپانیا به دنیا آمده اید، درست است؟” که تیاگو تایید کرد. وقتی آنها ایده متقاعد کردن او را در غیر این صورت ارائه کردند، مسی کوچک اطمینان داد: “نه، من اینطور فکر نمی کنم.”

با وجود اینکه تیمش 5 بر صفر شکست خورد، تیاگو تجربه خوشایندی داشت. وقتی از او پرسیده شد بهترین بخش مسابقه چیست، او پاسخ داد: “تجربه بازی در مقابل تعداد زیادی از مردم و نشان دادن سطحی که همه ما داریم.”

بزرگترین طرفدار مسی

در همان مصاحبه، تیاگو تحسین خود را برای پدر با استعدادش به اشتراک گذاشت و اینکه چگونه هر گل تأثیری ماندگار بر جای گذاشت. پسر او حتی یکی از گل های مورد علاقه اش را دارد و می گوید: “زیباترین گل پدرم ضربه سر به منچستریونایتد در فینال لیگ قهرمانان اروپا بود.”

برچسب ها :

ناموجود