تراویس کلس در مورد رابطه خود با تیلور سوئیفت و چگونگی شروع این رابطه عاشقانه صحبت کرده است. ستاره کانزاس سیتی چیفز با مجله WSJ صحبت کرد. او فاش کرد که چگونه توانست با تیلور این خواننده مشهور تلاقی کند و چگونه اولین تلاش او برای ملاقات با تیلور شکست خورد.

کلس گفت: «نمی‌ دانم می‌ خواهم وارد همه‌ ی آن‌ ها شوم یا نه».

او خاطرنشان کرد: “قطعاً افرادی بودند که او می‌ شناخت که می‌ دانستند من کی هستم، در گوش او که می‌گفتند: یو! آیا می‌ دانستی که او می‌ آید؟ من کسی را داشتم که کوپید بازی می‌ کرد.”

“او دقیقاً به من گفت که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و چگونه به اندازه کافی خوش شانس بودم که او را وادار به تماس با خودم کردم.

خانواده سوئیفت حتی نقشی داشتند.

کلس افزود که برخی از اعضای خانواده سوئیفت به او کمک کردند و به جلب توجه او کمک کردند.

اولین ملاقات کلس و سوئیفت

همانطور که برای اولین بار این دو ملاقات کردند، کلس جزئیات این برخورد عاشقانه را به اشتراک گذاشت. او گفت: «زمانی که او را در نیویورک ملاقات کردم، قبلاً داشتیم با هم صحبت می‌کردیم، بنابراین می‌ دانستم که می‌ توانیم یک شام خوب داشته باشیم و مثلاً یک گفتگو داشته باشیم، و آنچه از آنجا می‌ آید از آنجا خواهد رفت.»

کلس افزود که او “هیچ وقت با کسی که چنین هاله ای در مورد آنها داشته باشد قرار ملاقات نداشته است.” کلس افزود: “من هرگز با آن برخورد نکرده ام.” “اما در عین حال، من از هیچ کدام فرار نمی کنم.

او می‌ گوید: « که چقدر ذره‌ بین روی زندگی خود دارد، هر روز، پاپاراتزی‌ های بیرون از خانه‌ اش، بیرون از هر رستورانی که به آن می‌ رود، بعد از هر پروازی که پیاده می‌ شود، و او فقط زندگی می‌ کند و از زندگی لذت می‌ برد.