مایکل جکسون امروز تولد 65 سالگی خود را جشن می گیرد. به مناسبت این مراسم، فرزندانش عکس‌ ها و خاطراتی از پدرشان به اشتراک می‌ گذارند.

پرنس جکسون عکسی قدیمی از پدر و سه فرزندش: پرنس، پاریس و بیگی به اشتراک گذاشت. این عکس آن‌ ها را در آشپزخانه نشان می‌ دهد، پاریس در حال چشیدن مقداری فراست و مایکل به بلانکت، جوان‌ ترین، چسبیده است. “تولدت مبارک پدر. دلم برات تنگ شده و دوستت دارم. ممکن است رفته باشید اما فراموش نشده اید. شما هر روز در قلب ما هستید.»

شاهزاده همچنین تصاویر و ویدیوهایی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. او همین تصویر را به اشتراک گذاشت و نوشت: «تولد بزرگ ترین: سرگرم کننده تمام دوران، انسان دوست و پدر مبارک.” او همچنین کلیپی از مایکل جکسون جوان در حال خواندن “I Want You Back” را به اشتراک گذاشت. او نوشت: “در صورتی که فراموش کردید که او چه مدت شگفت انگیز بوده است.”

بچه های مایکل جکسون

مایکل جکسون سه فرزند دارد: پرینس 26 ساله، پاریس 25 ساله و بیگی 21 ساله. پرینس و پاریس اغلب در مراسمی با هم ظاهر می شوند. پرینس در مصاحبه ای گفت: «در این مرحله از زندگی ما واقعاً به نظر نمی رسد که این سلسله مراتب وجود داشته باشد که «من برادر بزرگتر هستم».

“بیشتر [این است که] همه ما خواهر و برادر هستیم و همه در همان سطحی هستیم که خواهرم نقاط قوت خود را دارد و برادرم نقاط قوت خود را دارد و جایی که من در برخی زمینه‌ ها آنقدر قوی نیستم، آنها مکمل هستند.”