تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۳
کد خبر : 14490

بن افلک به آشتی با جنیفر لوپز اشاره می کند!

بن افلک به آشتی با جنیفر لوپز اشاره می کند!

بن افلک اخیراً با وجود شایعه مشکلات زناشویی با جنیفر لوپز، با حلقه ازدواج خود دیده شده است. این بازیگر 51 ساله اخیرا در کنار دختر 15 ساله اش سرافینا در لس آنجلس عکس گرفت. افلک، که ویولت 18 ساله و پسر ساموئل 12 ساله را نیز با همسر سابق جنیفر گارنر دارد، از زمانی

بن افلک اخیراً با وجود شایعه مشکلات زناشویی با جنیفر لوپز، با حلقه ازدواج خود دیده شده است. این بازیگر 51 ساله اخیرا در کنار دختر 15 ساله اش سرافینا در لس آنجلس عکس گرفت.

افلک، که ویولت 18 ساله و پسر ساموئل 12 ساله را نیز با همسر سابق جنیفر گارنر دارد، از زمانی که گمانه زنی ها در مورد احتمال جدایی از لوپز در ماه می آغاز شد، هم با حلقه ازدواجش و هم بدون حلقه ازدواجش دیده شده است.

اخیراً افلک بدون انگشتر در هنگام صرف غذا با فرزند ارشدش دیده شد اما بعداً در حالی که از دفترش بیرون می‌ رفت، دوباره آن را پوشیده بود.

لوپز همچنین با ظاهر شدن بدون حلقه ازدواجش در یک ویدیوی J.Lo Beauty به شایعات دامن زد، اگر چه او در حالی که روز پنجشنبه با مدیرش، بنی مدینا، در حال خرید بود، آن را پوشیده بود.

در حالی که لوپز چهارم ژوئیه را در شهر نیویورک گذراند، افلک در ساحل غربی باقی ماند. بر اساس گزارش های صفحه ششم، این زوج که دومین سالگرد ازدواجشان نزدیک است، ماه هاست که مشکلاتی را تجربه می کنند.

افلک در حال حاضر خانه ای در نزدیکی عمارت 60 میلیون دلاری خود در بورلی هیلز اجاره می کند و گفته می شود که این زوج خانه مشترک خود را می فروشند.

افلک و لوپز آخرین بار در اواسط ژوئن با هم دیده شدند، علیرغم اینکه قبلاً در جشن فارغ التحصیلی فرزندانشان متحد بودند.

برچسب ها :

ناموجود