تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
کد خبر : 14532

بله، هیچ چیز نمی تواند روحیه جنیفر لوپز را بشکند!

بله، هیچ چیز نمی تواند روحیه جنیفر لوپز را بشکند!

جنیفر لوپز و بن افلک از زمان احیای رابطه خود، مستند سازی عروسی خود و به اشتراک گذاشتن نگاهی اجمالی به پویایی خانواده خود، خبرساز شده اند. در ماه‌ های اخیر، ظاهراً این زوج درگیر مشکلات ازدواج بوده‌ اند که باعث شده است زمانی را از هم جدا زندگی کنند و ظاهراً سعی می‌ کنند

جنیفر لوپز و بن افلک از زمان احیای رابطه خود، مستند سازی عروسی خود و به اشتراک گذاشتن نگاهی اجمالی به پویایی خانواده خود، خبرساز شده اند. در ماه‌ های اخیر، ظاهراً این زوج درگیر مشکلات ازدواج بوده‌ اند که باعث شده است زمانی را از هم جدا زندگی کنند و ظاهراً سعی می‌ کنند مسائل را حل کنند.

به‌ روزرسانی اخیر در مورد گمانه‌ زنی‌ های ازدواج و طلاق آنها نشان می‌ دهد که جی لو در میان احتمال آشتی مثبت باقی می‌ ماند. یکی از منابع داخلی در بحبوحه سفر اخیر او به اروپا و پروژه های متعددی که در حال انجام است، به صفحه شش فاش کرد: “هیچ چیزی نمی تواند روح جنیفر لوپز را بشکند. او می خواهد تابستانی پر از سرگرمی و خنده داشته باشد.”

این منبع توضیح داد که جنیفر هنوز با بن “محرم” است و می خواهد همه چیز را حل کند، اما شانس آشتی کامل “روز به روز کمتر” به نظر می رسد. این زوج هنوز به این شایعات رسیدگی نکرده اند، اما در هفته های اخیر با هم دیده شده اند.

طرفداران جی لو این خواننده و بازیگر اشاره کردند که آخرین پست اینستاگرام او ممکن است پیامی برای بن باشد، زیرا او سالگرد یکی از آهنگ های جدایی خود را جشن می گیرد، جایی که او در مورد باز پس گیری استقلال خود و اصیل ماندن برای خودش صحبت می کند.

برچسب ها :

ناموجود