تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹
کد خبر : 14520

بلا حدید نگاهی از مهارت اسب سواری خود را به اشتراک می گذارد

بلا حدید نگاهی از مهارت اسب سواری خود را به اشتراک می گذارد

بلا حدید در حال بازگشت به ریشه های خود است. این مدل اخیراً عکس‌ های مختلفی از خود را در یک مسابقه اسب سواری به اشتراک گذاشته است، جایی که او در حال سوار شدن بر اسب و انجام دویدن‌ های مختلف دیده شده است. این پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و از

بلا حدید در حال بازگشت به ریشه های خود است. این مدل اخیراً عکس‌ های مختلفی از خود را در یک مسابقه اسب سواری به اشتراک گذاشته است، جایی که او در حال سوار شدن بر اسب و انجام دویدن‌ های مختلف دیده شده است.

این پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و از دو عکس و یک ویدیو تشکیل شده است. این عکس ها حدید را سوار بر اسب خالدار قهوه ای نشان می داد. حدید یک پیراهن دکمه دار قرمز رنگ، شلوار جین، یک کمربند خیره کننده و چکمه پوشیده بود. حدید موهایش را به حالت باز می‌ پوشید و در حالی که سوار بر اسبش بود، کاملاً راحت و آسوده به نظر می‌ رسید.

رابطه حدید و نامزدش بانوئلوس

حدید و بانوئلوس همچنان قوی هستند. این زوج از پاییز 2023 با هم نامزد هستند و همین امر باعث تغییر سبک زندگی حدید شده است که از آن زمان به تگزاس نقل مکان کرده و مدل‌ سازی را پشت سر گذاشته است. در حالی که این دو رابطه خود را نسبتاً دور از کانون توجه نگه داشته اند، آنها پست های شیرینی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند که حدید پست های مختلفی را با حضور بانوئلوس به اشتراک گذاشته است. به نوبه خود، او از بازگشت او به اسب سواری، مربیگری او و کمک به پیشرفت او در ورزش حمایت می کند.

برچسب ها :

ناموجود