تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۴
کد خبر : 14506

برد پیت و نامزدش دست در دست هم شیک و جذاب می شوند!

برد پیت و نامزدش دست در دست هم شیک و جذاب می شوند!

برد پیت و اینس د رامون با هم در مسابقه ای شرکت می کنند! یکشنبه 7 ژوئیه، پیت این بازیگر 60 ساله در مسابقات جایزه بزرگ بریتانیا در پیست سیلورستون در نورث همپتون انگلستان در حالی که با نامزدش دست در دست گرفته بود دیده شد. در عکس هایی از مسابقه که توسط لوئیس همیلتون

برد پیت و اینس د رامون با هم در مسابقه ای شرکت می کنند! یکشنبه 7 ژوئیه، پیت این بازیگر 60 ساله در مسابقات جایزه بزرگ بریتانیا در پیست سیلورستون در نورث همپتون انگلستان در حالی که با نامزدش دست در دست گرفته بود دیده شد.

در عکس هایی از مسابقه که توسط لوئیس همیلتون قهرمان هفت دوره فرمول 1 منتسر شد پیت یک کت زیپ دار زرد رنگ با یک تی شرت سفید و یک شلوار سفید پوشیده بود. عینک آفتابی هوانوردی و کلاه سفید.

در همین حال، د رامون، با لباس آبی پاستلی آستین بلند که با گردنبند طلایی درشت پوشیده بود، شیک به نظر می رسید.

اولین تریلر جدیدترین فیلم پیت F1، که در آن او به عنوان یک راننده سابق فرمول 1 بازی می کند که در تیم داستانی APXGP بازگشته است، در همان روز نمایش داده شد و فیلم قرار است در تاریخ 27 ژوئن 2025 در سینماها اکران شود.

این فیلم اکشن ورزشی در طول مسابقات جایزه بزرگ امسال، که در ماه مارس آغاز شد، فیلمبرداری شده است و با همکاری جامعه واقعی فرمول 1 ساخته شده است.

پیت و دی رامون برای اولین بار در یک کنسرت لس آنجلس بونو در نوامبر 2022 با هم مرتبط شدند. اخیراً، این زوج در حال لذت بردن از یک قهوه با لباس های کتانی مشابه در حالی که در 29 آوریل در ساحل سانتا باربارا قدم زدند، از آنها عکس گرفتند.

برچسب ها :

ناموجود