تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۴۳
کد خبر : 11479

برد پیت در کنار نامزدش اینس د رامون کابوی طلایی می شود

برد پیت در کنار نامزدش اینس د رامون کابوی طلایی می شود

برد پیت 60 ساله شد! این برنده جایزه اسکار که روز دوشنبه 60 ساله شد، سه شنبه شب تولد نقطه عطف خود را در لس آنجلس با نامزدش اینس د رامون و گروهی از دوستان جشن گرفت و ما باید در مورد تولد او صحبت کنیم. پیراهن مشکی و طلایی جسور پیت همه نگاه ها

برد پیت 60 ساله شد! این برنده جایزه اسکار که روز دوشنبه 60 ساله شد، سه شنبه شب تولد نقطه عطف خود را در لس آنجلس با نامزدش اینس د رامون و گروهی از دوستان جشن گرفت و ما باید در مورد تولد او صحبت کنیم.

پیراهن مشکی و طلایی جسور پیت همه نگاه ها را به او جلب کرده بود. رویه دکمه ای با الهام از غرب دارای طرح گل و تاک طلایی بزرگ بود. او این پیراهن را با شلوار مشکی ساده ست کرد. این قطعا یک حرکت برای پیت است، که به خاطر حال و هوای جذاب کالیفرنیایی شناخته شده است، اما با روح یک دهه جدید، شاید این یک دوره سبک جدید باشد؟

پیراهن مشکی و طلایی احتمالاً می‌ تواند یک قطعه سفارشی از God’s True Cashmere باشد، برندی که پیت یکی از بنیانگذاران آن است. این برند لوکس مجموعه محدودی با هنرمندی به نام توماس هاوساگو (که در مهمانی پیت نیز دیده شد) دارد که شامل پیراهن های نقاشی شده مشابه پیراهن هایی است که پیت برای تولدش پوشیده بود.

د رامون یک لباس شیک سفید با بند های اسپاگتی برای همراهی پیت در شب پوشیده بود که با جوراب شلواری مشکی، روسری سفید و کفش های کلاسیک مشکی ست شده بود.

پیراهن تولد 60 سالگی پیت ممکن است مظهر تجمل پر سر و صدا باشد، اما این بازیگر با یک لحظه مد غریبه نیست. در ماه فوریه، زمانی که در نیویورک مشغول فیلمبرداری فیلم گرگ‌ ها بود، پیاده‌ رو را به باند شخصی خود تبدیل کرد که با لباس کرم تک رنگ، متشکل از یک ژاکت و شلوار پشمی بیرون آمد. او ظاهر را با یک کیف قرمز و کفش ورزشی سفید به هم گره زد.

این ستاره در حال حاضر قبل از بازگشت به کار روی فیلم فرمول 1 خود، از زمان استراحت خود لذت می برد، فیلمبرداری آن در پیست های مسابقه از جمله پیست بین المللی دیتونا در سال جدید از سر گرفته می شود.

پیت در سال آینده فهرست فیلم‌ های قوی‌ ای دارد، که همچنین شاهد حضور مجدد او با جورج کلونی در فیلم AppleTV Wolfs، بازگشت به خانه، جان واتس خواهد بود.

این سفر نادر برای پیت و دی رامون، یک طراح جواهرات، پس از آن صورت می گیرد که منابعی گفتند که این دو قصد داشتند تولد پیت را با هم به شیوه ای متفاوت جشن بگیرند. این جفت بیش از یک سال است که با هم مرتبط هستند و اولین حضور عمومی خود را در نوامبر 2022 انجام دادند، زمانی که آنها در پشت صحنه کنسرت بونو در لس آنجلس عکس گرفتند.

برچسب ها :

ناموجود