امبر هرد پس از پایان محاکمه افترا با جانی دپ، دوباره در مرکز توجه قرار گرفت. این بازیگر اخیرا در سیسیل ایتالیا بود و فیلم خود (در آتش) را در شصت و نهمین جشنواره فیلم تائورمینا نمایش داد. امروز هرد سکوت رسانه های اجتماعی خود را شکست و هیجان خود را به اشتراک گذاشت. اولین روز جشنواره در 24 ژوئن بود که اولین نمایش فیلم را شاهد بودیم. “از شما برای چنین استقبال فوق العاده گرمی در جشنواره فیلم تائورمینا برای آخرین فیلم من در آتش متشکرم.

آخر هفته‌ای فراموش‌نشدنی بود.» او با عکسی از این رویداد در حالی که لبخند می‌زد، در اینستاگرام نوشت. در اولین نمایش، هرد روی فرش آبی راه رفت و همراه با بازیگران و عوامل فیلم In the Film پست گذاشت. او همچنین با درخواست امضا و عکس از طرفداران خود قرار گرفت.

در جشنواره، او با ددلاین درباره ظاهرش و آنچه دیگران ممکن است درباره او بگویند صحبت کرد. او گفت: «این چیز بزرگی است که باید یاد می‌گرفتم، اینکه من کنترل داستان‌هایی را که دیگران در اطراف من می‌سازند، را ندارم. من یک بازیگر هستم. من اینجا هستم تا از یک فیلم حمایت کنم. و این چیزی نیست که بتوانم به خاطر آن شکایت کنم.

این زن 37 ساله که از 16 سالگی بازیگری را آغاز کرده است، همچنین تصریح کرد که خود را وقف هنر خود کرده است و حرفه خود را رها نمی کند. آنچه من از سر گذرانده ام، چیزی که از آن زندگی کرده ام، به هیچ وجه شغل من را نمی سازد. و مطمئناً کار من را متوقف نخواهد کرد. پس بیایید در مورد این فیلم صحبت کنیم.

همبازی او، لوکاس کالوانی، به مجله FQ گفت که دیدن هرد پس از ماه ها بسیار عالی بود و انعطاف پذیری او را ستود. او گفت: “تحمل یک حمله رسانه ای به این بزرگی هر کسی را نابود می کرد، اما آمبر شجاعت و انعطاف پذیری باورنکردنی از خود نشان داده است.” خوشحالم که به تائورمینا آمدید و تمرکز رسانه‌ها را به کار او بازگردانید. این بازیگر ایتالیایی ادامه داد که اتفاقاً در این فیلم فوق العاده است.