تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
کد خبر : 14516

استایل آنجلینا جولی در کنار پسرش خیره کننده به نظر می رسد

استایل آنجلینا جولی در کنار پسرش خیره کننده به نظر می رسد

آنجلینا جولی و پسرش ناکس در کنار فروشگاه حیوانات خانگی توقف کردند. این دو در لس آنجلس در حال خروج از فروشگاه به تصویر کشیده شدند و ناکس در اولین عکس مشترکشان بعد از مدتی بلندتر از جولی به نظر می رسید. عکس‌ ها این دو را در سفری به فروشگاه حیوانات خانگی شکار کردند

آنجلینا جولی و پسرش ناکس در کنار فروشگاه حیوانات خانگی توقف کردند. این دو در لس آنجلس در حال خروج از فروشگاه به تصویر کشیده شدند و ناکس در اولین عکس مشترکشان بعد از مدتی بلندتر از جولی به نظر می رسید.

عکس‌ ها این دو را در سفری به فروشگاه حیوانات خانگی شکار کردند و جولی و ناکس خریدهای خود را در صندوق عقب ماشینشان گذاشتند. جولی یک شلوار و کت مشکی هماهنگ و زیر آن یک پیراهن سفید پوشیده بود. موهایش را در حالت باز و موج دار استایل کرده بود و با عینک آفتابی ظاهرش را کامل کرده بود و خیره کننده به نظر می رسید. در مورد ناکس، او یک تی شرت کرم رنگ به همراه شورت مشکی پوشید. او کفش‌ های ورزشی نایکی پوشید و مدل موی کوتاهی داشت.

ناکس، 15 ساله، یکی از فرزندان جولی و برد پیت است، و به نظر می رسد برای حریم خصوصی خود ارزش قائل است و به ندرت در عکس ها ظاهر می شود. این نمونه یکی از اولین لحظاتی است که امسال از او عکس گرفته شده است. آخرین باری که از او عکس گرفته شد دسامبر سال گذشته بود که او و خواهر دوقلویش ویوین در افتتاحیه آتلیه جولی، فروشگاه مد جولی در نیویورک شرکت کردند.

دوقلو ناکس، ویوین، در دنیای سرگرمی به مادرش پیوست

در طول سال گذشته، ویوین جولی در مراسم نامزدی مختلف مربوط به “بیگانگان”، نمایشنامه برادوی که آنها با هم روی آن کار کردند، به مادرش پیوست. در حالی که جولی یکی از تهیه کنندگان نمایشنامه بود و نقش مهمی در تامین مالی و توسعه پروژه داشت، ویوین دستیار بود و به مادرش پیشنهاد های کلیدی داد که به شکل گیری نمایش کمک کرد. این دو در طی دو ماه گذشته در نیویورک عکس گرفته‌ اند و در اولین نمایش و جوایز تونی شرکت کرده‌ اند، جایی که ظاهری هماهنگ داشتند. در حالی که جولی یک لباس مجلسی خیره کننده آبی روشن به تن داشت، ویوین کت و شلواری را انتخاب کرد که ظاهری به همان رنگ داشت.

برچسب ها :

ناموجود