تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۴۵
کد خبر : 14292

اجازه دهید مانیکور تابستانی شما ترند ناخن های سبز نئون باشد

اجازه دهید مانیکور تابستانی شما ترند ناخن های سبز نئون باشد

ناخن ها نئون سبز به معنای واقعی کلمه در همه جا دیده می شود، و ما کم کم متقاعد شده ایم که این رنگ ترند تابستان امسال است. ساده ترین راه برای امتحان رنگ؟ البته مانیکور بعدی تابستان شما است. ترند ناخن های سبز نئون چیست؟ ناخن‌های سبز نئونی تابستانی هرگز از بین نرفتند، اما

ناخن ها نئون سبز به معنای واقعی کلمه در همه جا دیده می شود، و ما کم کم متقاعد شده ایم که این رنگ ترند تابستان امسال است. ساده ترین راه برای امتحان رنگ؟ البته مانیکور بعدی تابستان شما است.

ترند ناخن های سبز نئون چیست؟

ناخن‌های سبز نئونی تابستانی هرگز از بین نرفتند، اما با رنگ های محبوب‌ تر در دسترس هستند. هیلی بیبر اولین پذیرنده رنگ نئون سبز بود و در سال‌های 2024 و 2023 مانیکور سبز نئونی را برای کواچلا پوشیده بود.

رنگ های ناخن پر جنب و جوش یکی از محبوب‌ ترین ترندهای ناخن در تابستان امسال خواهد بود. چه کسی یک بستنی سبز لیمویی را در یک روز گرم تابستان دوست ندارد؟

چگونه ناخن های سبز نئون را بپوشیم؟

برای پیوستن به این ترند تنها به مقداری لاک ناخن سبز نئون نیاز دارید، و مقدار زیادی از آن برای دور زدن وجود دارد. اگر کمی شک دارید، یک فرمول ژله شفاف مانند ژله میوه را امتحان کنید تا راحت تر از آن استفاده کنید.

برای کسانی که دوست ندارند ناخن‌ هایشان را خودشان درست کنند یا به این زودی به سالن سفر نمی‌ روند، ژانیرو تقریباً یکی از رنگ های کواچلاهای سبز رنگ بیبر فریبنده است.

واقعاً به همین سادگی است. فقط یک عینک آفتابی شیلد آماده کنید تا خود را کانالیزه شوید.

برچسب ها :

ناموجود