آنتونلا روکوزو همسر لیونل مسی بهترین زندگی خود را با کمک کمپانی تیفانی می گذراند. این مدل و تاجر آرژانتینی همیشه در لیست مهمانان برای رویداد های عجیب و غریب تیفانی قرار دارد و اخیراً به جشنی شبیه جشن تعطیلات آنها دعوت شده است. در یکی از عکس ها یک درخت کریسمس غول پیکر با کیسه های هدیه در زیر کیسه های آبی تیفانی وجود داشت.

روز دوشنبه، این زن 35 ساله گالری از عکس های این مراسم را به اشتراک گذاشت که در آن با کلاس و پیچیده به نظر می رسید. او یک کت و شلوار خاکستری دوخت با یک آستین بلند مشکی و چکمه های مشکی پوشیده بود که با جواهرات ظریف خاکستری تزئین شده بود.

روکوزو که تیاگو، متئو و چیرو را با همسرش لیونل مسی شریک است، ویدئویی را به اشتراک گذاشت که شبیه نسخه انحصاری کتاب ترومن کاپوتی، صبحانه در تیفانی است. او همچنین نگاهی دست اول به لباس مشکی نمادین آدری هپبورن در فیلم کمدی رمانتیک، صبحانه در تیفانی در سال 1961 داشت.

این لباس توسط هوبرت دو ژیوانشی طراحی شده است و در صحنه افتتاحیه زمانی که او به سمت ویترین فروشگاه نیویورک تیفانی و شرکت می رود پوشیده می شود. گردنبند مروارید لایه لایه او که توسط راجر اسکماما طراحی شده بود نیز به نمایش گذاشته شد.

آخرین رویداد روکوزو با کمپانی تیفانیدر  دو ماه اخیر پس از شرکت او در رویداد الماس و عجایب در مکزیک برگزار شد. او روی «فرش آبی» تیفانی در مکزیکو سیتی رفت و در آنجا با همکار آرژانتینی خود، والنتینا فرر، ملاقات کرد.