تاریخ انتشار : شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
کد خبر : 4798

بیوگرافی سلنا گومز خواننده محبوب و هنر پیشه عالی

بیوگرافی سلنا گومز خواننده محبوب و هنر پیشه عالی

سلنا گومز فرزند ماری گومز در گراند پریری، تگزاس در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ متولد شده است. سلنا گومز یک هنر پیشه و خواننده آمریکایی است. گومز بیشتر به خاطر بازی در نقش الکس روسو در برنامه محبوب کانال دیزنی جادوگران محله ویورلی و به خاطر اینکه یک خواننده پاپ فوق ستاره بود، شهرت دارد. او

سلنا گومز فرزند ماری گومز در گراند پریری، تگزاس در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ متولد شده است. سلنا گومز یک هنر پیشه و خواننده آمریکایی است. گومز بیشتر به خاطر بازی در نقش الکس روسو در برنامه محبوب کانال دیزنی جادوگران محله ویورلی و به خاطر اینکه یک خواننده پاپ فوق ستاره بود، شهرت دارد. او همچنین در فیلم‌هایی مانند رامونا و بیزوس، مونت کارلو، Spring Breakers و The Revised Fundamentals of Caregiving نقش اول را بر عهده داشته است.

سلنا گومز همچنین رهبر گروه محبوب Selena Gomez & The Scene بود. دو تا از آلبوم‌های گروه – Kiss & Tell و A Year Without Rain – دارای گواهی طلایی RIAA بودند. سلنا در سال 2013 با رقص ستاره ها به تنهایی شروع به رکورد زنی کرد. پس از تک آهنگ های “Come & Get It” و “Slow Down”، این آلبوم همچنین دارای گواهی طلایی RIAA بود. در سال 2015، گومز تک آهنگ موفق “قلب آنچه را که می خواهد می خواهد” منتشر کرد.

او با آلبوم بزرگ خود Revival در سال 2016 محبوبیت زیادی به دست آورد و یک تور جهانی راه اندازی کرد. سلنا از لوپوس و بیماری خود ایمنی رنج می برد و اعلام کرد که تور خود را برای مراقبت از خود در آگوست 2016 به حالت تعلیق در می آورد. او برای چند ماه وارد مرکز توانبخشی شد. مدیر اجرایی سلنا تهیه کننده نمایش موفق نتفلیکس 13 Reasons Why بود.

سلنا گومز بیشتر چظور شناخته شده

سلنا گومز بیشتر به خاطر بازی در Wizards of Waverly Place، حرفه موسیقی اش و قرار ملاقات با جاستین بیبر شناخته می شود.

زندگی شخصی سلنا گومز

پس از اینکه گومز با نیک جوناس آشنا شد، در سال 2011 وارد یک رابطه بسیار عمیق با جاستین بیبر همکار خود شد. این زوج بیش از دو سال با هم قرار داشتند و علیرغم چند ملاقات مجدد در سال های 2013 و 2017-2018، آنها همچنان از هم جدا شدند.

در ژانویه 2017، پس از اینکه از آنها در حال معاشرت با EDM DJ Zedd دیده شد، تأیید شد که او با EDM DJ Zedd قرار ملاقات می گذارد. در 14 سپتامبر 2017، سلنا در اینستاگرام اعلام کرد که در تابستان به دلیل عوارض لوپوس، پیوند کلیه انجام داده است. بهترین دوست او، فرانسیا رایسا، کلیه خود را به سلنا اهدا کرد که پس از نارسایی کلیه در کنسرت The Weeknd در شیکاگو تحت عمل جراحی اورژانسی قرار گرفت. نامزد او تاریخ های تور خود را در مورد جراحی او تغییر داد، اما آنها در سال 2017  اندکی پس از اینکه سلنا با بیبر دیده شد از هم جدا شدند.

برچسب ها :

ناموجود