تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۵
کد خبر : 4877

بیوگرافی جاستین بیبر + نا گفته های زندگی هنری و شخصی

بیوگرافی جاستین بیبر + نا گفته های زندگی هنری و شخصی

جاستین بیبر (فرزند جاستین درو بیبر در ۱ مارس ۱۹۹۴ در انتاریو، کانادا متولد شده است) خواننده، رقصنده، رپر و ترانه سرای کانادایی است. جاستین که توسط مدیر اسکوتر براون کشف شد، به زودی تحت آموزش خواننده شدن توسط آشر قرار گرفت. تک‌آهنگ «Baby» بیبر دومین ویدیوی پربازدید در یوتیوب است که فروش اولین آلبوم

جاستین بیبر (فرزند جاستین درو بیبر در ۱ مارس ۱۹۹۴ در انتاریو، کانادا متولد شده است) خواننده، رقصنده، رپر و ترانه سرای کانادایی است. جاستین که توسط مدیر اسکوتر براون کشف شد، به زودی تحت آموزش خواننده شدن توسط آشر قرار گرفت. تک‌آهنگ «Baby» بیبر دومین ویدیوی پربازدید در یوتیوب است که فروش اولین آلبوم دوبل پلاتینیوم او را، My World 2.0 در سال 2010 افزایش داد.

او این رکورد را با یک مستند کنسرت به نام جاستین بیبر: هرگز نگو هرگز به دست آورد. بیبر سپس یک آلبوم تعطیلات به نام Under The Mistletoe منتشر کرد. او سومین آلبوم استودیویی خود را با نام Believe در سال 2012 منتشر کرد و پس از آن ژورنال ها در سال 2013 و Purpose در سال 2015 منتشر شد.

جوایز جاستین بیبر

او تاکنون دو بار برنده جایزه موسیقی آمریکا برای هنرمند سال و همچنین جایزه گرمی برای بهترین رقص شده است.

بهترین شناخته شده برای:

جاستین بیشتر به عنوان یک جوان جوان در یوتیوب شناخته می شود که پس از آن در جدول بیلبورد رشد کرد.

زندگی شخصی جاستین بیبر

جاستین بیبر در سال 2011 با سلنا گومز رابطه برقرار کرد. پس از شایعات فریبکاری درباره باربارا پالوین مدل ویکتوریا سیکرت، این زوج در ژانویه 2013 برای همیشه از هم جدا شدند. جاستین و سلنا از آن زمان در سال های 2013 و 2017-2018 تلاش کردند تا دوباره به هم برسند، اما هیچ چیز به حالت اول بازنگشت.

جاستین مرکز جنجال‌های متعددی بوده است، از جمله دستگیر شدن در حال کشیدن سیگار در ژانویه 2013، حمله به یک پاپاراتزو در مارس 2013، و دستگیر شدن در حال بوکس سایه در داخل خانه آن فرانک در آوریل 2013.

از مارس 2015 جاستین با تعدادی از زنان مختلف از جمله یووانا ونتورا، هایلی بالدوین، کندال جنر و شانینا شایک وقت گذرانده است. از آن زمان او شهرت پسر بد خود را تغییر داد، که از زمانی شروع شد که در سال 2015 به افراد مشهور اجازه داد تا او را در کمدی سنترال دست آویز کنند.

پس از آن دو بار در طول اجراها شکست خورد و تور سال 2017 خود را لغو کرد تا خود را “پایدار” نگه دارد. او در حال معاشرت با کشیش‌های متعدد از کارل لنتز تا جودا اسمیت دیده شده است.

جاستین در ژوئن 2018 با دوست دیرینه و دوست دختر قدیمی خود هیلی بالدوین آشنا شد. او در 7 ژوئیه 2018 در حالی که در سفر به باهاما بود از هیلی خواستگاری کرد. آنها در 13 سپتامبر به یک دفتر ازدواج در نیویورک رفتند و شایعه شده بود که آنها مجوز ازدواج می گیرند و در یک هفته در کانادا عقد می کنند. اما روز بعد، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه این دو در یک مراسم مخفیانه ازدواج کرده اند.

برچسب ها :

ناموجود