این مانیکور طلا کاری شده، مجلل و پر از جواهرات است. می‌توانید مسیر مجلل را طی کنید و از ضربدرها و رنگ‌های پررنگ استفاده کنید، یا به دنبال حال و هوای شیک‌ تر بروید و به جای آن از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید. برای یادگیری همه چیز در مورد ناخن های باروک، از جمله اینکه دقیقاً چه هستند، با ما همراه باشید.

ناخن های باروک چیست؟

ناخن های باروک مجلل و (به روشی خوب) هستند، متشکل از سنگ های قیمتی سنگین، رنگ های غنی و حتی تکنیک های چاپ سه بعدی. این روند از هنرهای دوران باروک الهام گرفته شده است که ایتالیا (و متعاقباً بیشتر اروپا) را در قرن هفدهم فرا گرفت.

وقتی صحبت از ناخن های باروک به میان می آید، همه چیز در مورد جواهرات است. این طرح ، جواهرات سنگین را با پایه کوارتز رز جفت می کند تا رویکردی مینیمال به ظاهر داشته باشد. (خب، به هر حال، به همان اندازه که می‌توان با چنین روند فوق‌العاده‌ای به دست آورد.)

پس از گذراندن مراسم مت گالا، ناخن های باروک به شدت به جریان اصلی رسید. ترند مانیکور را با این مجموعه خیره کننده به خوبی اجرا کرد و طرحی ایتالیایی از قدیسین، صلیب ها و سایر یادگاری های مقدس را در خود جای داد.

 

با ظاهر های قرمز تیره و رنگ طلایی، این مانیکور جواهری همان چیزی است که رویاها از آن ساخته شده اند. این ناخن ها دارای جزئیات نقاشی شده با دست به همراه برخی جواهرات هستند، و در حالی که برای دستیابی به این ظاهر به هنر و زمان زیادی نیاز است، ما فکر می کنیم ارزشش را دارد.

چگونه ناخن های باروک داشته باشیم

اگر می خواهید ظاهر مانیکور باروک را خودتان امتحان کنید، به یاد داشته باشید که همه چیز در جواهرات نهفته است. می‌توانید مسیر لوکس را انتخاب کنید. تا زمانی که به نظر می‌رسد بسیار زیاد و غیرعادی باشد، احتمالاً درست انجام می‌دهید. و اگر به نگین های از پیش ساخته شده در اشکال مجلل دسترسی ندارید، پیشنهاد می کنیم از بدلیجات ساده استفاده کنید و خودتان شکل ها را درست کنید.