تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۸:۴۸
کد خبر : 6631

نقل مکان پیکه و کلارا چیا به خانه اول شکیرا در اسپانیا خبر ساز شد

نقل مکان پیکه و کلارا چیا به خانه اول شکیرا در اسپانیا خبر ساز شد

زندگی جرارد پیکه همچنان طوفانی از کنجکاوی و جنجال را به راه می اندازد. این بار، این بازیکن سابق فوتبال پس از اینکه گفته می شود او و کلارا چیا در عمارتی زندگی کردند که زمانی در اولین بارداری شکیرا لحظاتی را با شکیرا به اشتراک گذاشته بود، خبرساز شده است. پپه دل رئال، روزنامه‌نگار

زندگی جرارد پیکه همچنان طوفانی از کنجکاوی و جنجال را به راه می اندازد. این بار، این بازیکن سابق فوتبال پس از اینکه گفته می شود او و کلارا چیا در عمارتی زندگی کردند که زمانی در اولین بارداری شکیرا لحظاتی را با شکیرا به اشتراک گذاشته بود، خبرساز شده است.

پپه دل رئال، روزنامه‌نگار به El Programa de Ana Rosa گفت: «در سال 2012، تصاویر بارداری و رفتن به بیمارستان در آن خانه بود. به گفته پپه، این ملک همچنین اولین خانه شکیرا در اسپانیا است.

او اطمینان داد: «شکیرا در سال 2012 زمانی که به بارسلونا رسید در آن خانه زندگی می کرد. علاوه بر این، تصاویر شکیرا در حال خروج از بیمارستان، حاملگی او و رسیدن به خانه در آن خانه بود که در شهر کامبریلز است.

به نقل از سان، په‌په دل رئال همچنین گفت که این خانه به خاطر حریم خصوصی آن بهشتی برای این زوج بوده است. او ادعا می کند: “این کاملا امن است، در کنار دریا نیست، اما حریم خصوصی زیادی دارد.” «این یک خانه قدیمی پیکه است. تصور می‌ کنم او آن را در یک تعطیلات آخر هفته اجاره یا استفاده می‌ کرد.»

او همچنین تاکید کرد که این ملک جدیدی نیست که او برای تقسیم زندگی خود با کلارا خریده است. او خاطرنشان کرد: “این یک لانه عشق جدید نیست، بلکه خانه ای است که او قرار است از آن برای زندگی یا اقامت تابستان با کلارا چیا استفاده کند.”

شایعه حرکت جدید پس از آن صورت گرفت که Vanitatis، نسخه لایف استایل رسانه اسپانیایی El Confidencial، اطمینان داد که یکه 36 ساله و ورزشکار بازنشسته از دارایی خود در Avenida Pearson برای استفاده از آن برای شادی های آخر شب خود استفاده کرده است. به گفته این رسانه، همسایه ها شاهد میزبانی مهمانی های عجیب او در باغ، کنار استخر یا تراس بودند.

منابع به این خبرگزاری گفتند که «میل او برای ادامه احساس جوانی با گردش‌های آخر شب، دوستانش و زندگی پر از سرگرمی، با اشتیاق شکیرا برای حضور در خانه و داشتن یک زندگی خانگی در تضاد بود».

در حالی که مشخص نیست که شکیرا سرنخی از این مهمانی ها داشت یا خیر، این خواننده و نیکوکار اخیراً به یاد می آورد که چگونه باید بستری شدن پدرش را در بیمارستان مدیریت کند، در حالی که بازیکن سابق فوتبال در حال رابطه با زن دیگری بود.

برچسب ها :

ناموجود