مجله آکس

5 نکته برای داشتن ریش شیک متناسب با استایل شما

شاید شما تازه با چند تکنیک اینجا و آنجا آرایش ریش خود را شروع کرده اید؟ در هر صورت، شما در جای درستی هستید، و ما چند نکته ساده و آسان برای نظافت و نگهداری ریش برای شما داریم.

با آموزش کوتاه کردن و فرم دادن به ریش خود مانند یک حرفه ای، ظاهر دلخواه خود را به دست آورید. با چند تکنیک ساده، در کمترین زمان یک ریش شاداب و شیک خواهید داشت. بنابراین، ابزار خود را بردارید، و بیایید شروع کنیم!

خب حالا وقت منحصر به فرد شدن فرا رسیده

ابزارهای مناسب را جمع آوری کنید

قبل از شروع، باید مطمئن شوید که همه چیز لازم برای انجام کار را دارید. در اینجا مواردی است که شما نیاز دارید:

  • یک دستگاه اصلاح ریش با کیفیت بالا
  • یک تیغ، اگر می خواهید آن را تمیز و ساده نگه دارید
  • روغن ریش، راز داشتن ریش نرم و مرطوب
  • یک شانه
  • آینه ای برای تحسین کار دست شما

 سبک خود را انتخاب کنید

به دنبال چه مدل ریش هستید؟ مجلات و وب‌سایت‌های زیادی وجود دارد که اگر مطمئن نیستید می‌خواهید دنبال چه چیزی باشید، می‌توانید همه مورد را در مورد ریش و اصلاح بیاموزید. می‌توانید ظاهری کوتاه و مرتب، ریش بلندتر و وحشی‌تر یا چیزی کاملاً منحصر به‌ فرد را انتخاب کنید. قبل از شروع به اصلاح، در مورد سبک مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

ریش خود را آماده کنید

اکنون باید ریش خود را برای کوتاه کردن آماده کنید. همیشه قبل از شروع کار از تمیز و خشک بودن ریش خود اطمینان حاصل کنید. ریش کثیف می تواند دستگاه اصلاح را مسدود کند و انجام کار را دشوار کند. از روغن ریش برای کمک به باز کردن ریش و کوتاه کردن آن آسان تر استفاده کنید!

کوتاه کردن را شروع کنید

تخمین زده می شود که مردان در طول زندگی خود 3000 ساعت (چهار ماه) را صرف کوتاه کردن موهای صورت خود می کنند. به طوری که برای مردانی که به صورت روزانه اصلاح می‌کنند، زمان زیادی را در حمام می‌گذرانند!

شما می خواهید با شانه کردن موهای ریش خود در جهتی که می خواهید رشد کنند، شروع کنید. موهای بلندی که بیرون زده اند را به آرامی و با احتیاط کوتاه کنید. اگر می‌خواهید ریش کوتاه‌تری داشته باشید، با یک محافظ بلندتر شروع کنید و به سمت محافظ‌های کوتاه‌تر بروید تا زمانی که به اندازه‌ای که از آن راضی هستید برسید.

صاف بتراشید

اگر می خواهید بهترین ظاهر خود را داشته باشید، گردن و موهای سر و گردن خود را با تیغ بتراشید. اما، برای جلوگیری از بریدگی، باید حتما با کرم اصلاح کف انجام دهید . هیچ کس ریشی با زخم های جنگی نمی خواهد!

کارهای پایانی

در نهایت، وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید برای تحسین کار دست خود یک نگاه کلی به آینه بیندازید! حالا شما ریشی آراسته و شاداب دارید که مطمئناً حال و هوای بهتری به روحیه و اعتماد به نفس شما میدهد.

کوتاه کردن ریش خود را با اطمینان شروع کنید

اکنون که نکات مورد نیاز خود را دریافت کرده اید، می توانید با اطمینان اصلاح کنید. اگرچه ممکن است کمی زمان و تلاش لازم باشد، اما ریش زیبایی که در نهایت به دست می آورید ارزشش را دارد! اگر می خواهید در تمام طول سال با ریش آراسته به نظر برسید، همین حالا شروع کنید.

نوشته های مرتبط