مجله آکس

آیا شوهرم خیانت میکند + این 4 نشانه را جدی بگیرید

متاسفانه طبق بررسی برخی از کارشناسان، حدود 25 درصد از مردان رابطه خارج از ازدواج داشته اند. متأسفانه رابطه پنهانی خیلی بیشتر از آن چیزی است که بسیاری از ما دوست داریم در نظر بگیریم. اگر مشکوک هستید که شوهر شما ممکن است خیانت کند، تشخیص قطعی آن دشوار است، اما نشانه هایی وجود دارد که می توانید به آنها توجه کنید. علائم دقیق به فرد و موقعیت بستگی دارد، اما علائم رایج عبارتند از:

نکته : هیچکس به قطعیت نمی تواند بگوید که شوهر شما خیانت میکند یا خیر . اگر با بررسی موارد مشکوک این حس در شما ایجاد شد که شوهرتان در حال خیانت کردن است. بهترین کار استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی است قبل از هر تصمیمی.

حالا علائم هشدار دهنده را با هم مرور میکنیم

1. استفاده مخفیانه از تلفن یا رایانه

در عصر مدرن، بسیاری از امور به صورت آنلاین انجام می شود، چه از طریق سایت های دوستیابی یا برنامه های رسانه های اجتماعی. ممکن است متوجه شوید که شوهرتان به طور ناگهانی از تلفن یا رایانه بیشتر استفاده می کند و احتمالاً شروع به اضافه کردن رمزهای عبور به دستگاه های خود کرده است. اگر می‌بینید که شریک زندگی‌تان مرتباً متن‌ها یا پیام‌ها و سابقه مرور را حذف می‌کند، این ممکن است نشانه‌ای قوی برای سوء ظن باشد.

2. تغییرات ناگهانی در عادات

آیا شوهر شما هم روتین مرتب و اوقات کاری داشته که ناگهان نامنظم شده است؟ این می تواند نشانه بالقوه ای باشد که آنها با شخص دیگری ملاقات می کنند. گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که همسرتان به طور ناگهانی در زمان‌های خاصی در دسترس نیست. او دیگر به تماس ها و پیام های شما پاسخ نمی دهد در حالی که قبلاً این مشکل نبود. البته، این می تواند به دلیل تغییرات در کار نیز باشد، اما وقتی با علائم دیگر ترکیب می شود، شما حق دارید مشکوک باشید.

3. صمیمیت کمتر در رابطه شما

صمیمت ها در روابط اغلب با گذشت زمان کمتر می شوند. با این حال، اگر متوجه کاهش ناگهانی میزان محبت شریکتان شدید، ممکن است به این دلیل باشد که او در حال خیانت است. این هم برای رابطه جنسی و هم برای صمیمیت عاطفی عمومی صدق می کند. صمیمیت عاطفی، به ویژه، با تمرکز بیشتر شوهر شما بر روی رابطه آنها، کاهش می یابد. رابطه جنسی می تواند به دلیل یک رابطه جنسی با شخص دیگر کاهش یابد، یا می تواند افزایش یا تغییر در نحوه آن داشته باشد. اگر متوجه هر یک از این علائم شدید، احتمال زیادی وجود دارد که شوهرتان درگیر رابطه جنسی باشد.

4. هزینه های غیر قابل توضیح

اگر ورودی ها و خروجی های منظم حساب خود را پیگیری کنید، شاید متوجه افزایش ناگهانی هزینه ها شده باشید. اینها می تواند خرید با کارت اعتباری جدید یا برداشت پول نقد بیشتر باشد. هزینه های اضافی همیشه مشکوک است و ارزش دارد که در مورد آن با شریک زندگی خود صحبت کنید، به خصوص اگر او  سعی میکند آن را پنهان کند. اگر معمولاً کسی نیستید که به حساب مشترک نگاه کنید، بخواهید هزینه های جاری را ببینید آیا شوهرتان درخواست شما قبول می کند یا رد می کند.

نوشته های مرتبط