تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۱
کد خبر : 2369

رنگ امسال با چه رنگی ست بشه خوش استایل میشیم؟

رنگ امسال با چه رنگی ست بشه خوش استایل میشیم؟

خانم ها اغلب دوست دارند در روزهای بهاری لباس های متفاوت و شیکی را بپوشند. رنگ امسال که قرمز پرشین هستش رو ممکن کمی سخت باشه ست کردنش. ما چند رنگ مکمل و متناسب با این طیف خاص از قرمز را به شما معرفی خواهیم کرد. حالا ببینیم رنگ سال 1402 رو با چی ست

خانم ها اغلب دوست دارند در روزهای بهاری لباس های متفاوت و شیکی را بپوشند. رنگ امسال که قرمز پرشین هستش رو ممکن کمی سخت باشه ست کردنش. ما چند رنگ مکمل و متناسب با این طیف خاص از قرمز را به شما معرفی خواهیم کرد.

حالا ببینیم رنگ سال 1402 رو با چی ست کنیم

سورمه ای

سخت‌ترین کار برای شما انتخاب میان مشکی با سورمه‌ای است. این دو رنگ برای هر مجلس و هر شخصیتی مناسب است. بیایید مانند رنگ سال شجاعت به خرج دهید و این بار به جای مشکی، سورمه‌ای را انتخاب کنید. سورمه‌ای رنگی است نسبتاً رسمی که باعث انفجار اعتماد به نفس در شما می‌شود.

یاسی

یکی دیگر از رنگ‌های بسیار جذاب برای ترکیب با رنگ سال رنگ لطیف و چشم نواز یاسی است. رنگ سال 1402 ترکیبی بین تناژ های گرم و سرد است و اضافه کردن رنگ‌هایی از گروه رنگی بنفش به ترکیب رنگی می‌تواند پالت رنگی جذابی بسازد.

طوسی

قانون کلی مد در ست رنگ‌های گرم مانند قرمز، همراه‌کردن آن‌ها با رنگ‌های خنثی مانند مشکی، سفید و طوسی است. طوسی مانند دو رنگی که در بالا با آن‌ها آشنا شدید، خنثی است. تفاوتی که این رنگ خنثی با دو رنگ قبلی دارد، طیف آن است. بهتر است از طیف‌های خیلی تیره طوسی استفاده نکنید. طیف‌های تیره طوسی همراه مناسبی برای قرمز پرشین نیستند.

تمشکی

تمشکی، این رنگ میتواند رنگ ایده عالی برای شما باشد. این رنگ در حقیقت، یک سایه مرجانی شاد با رنگ صورتی است. این رنگ پررنگ و جذاب، ظاهری عالی برای شما ایجاد می‌کند.

مشکی

مدعی پرزور برای ست با قرمز، رنگ جذاب مشکی است. مشکی رنگی است خنثی که از هیجان قرمز کم می‌کند و ظاهرتان را به سمت آرام‌تری هدایت می‌کند. البته نباید تصور کنید که مشکی از زیبایی ظاهرتان چیزی کم می‌کند. مشکی زمانی که در کنار قرمز پرشین یا هر قرمز دیگری قرار می‌گیرد، باعث جذابیت بیشتر این رنگ می‌شود.

زرد گرم

رنگ زرد مانند هر رنگی در سایه‌های رنگی مختلف وجود دارد. از زرد پاستلی روشن تا زرد اخرایی عمیق. به دلیل گرمای این رنگ، با به کار بردن آن در ست کردن با لباس میتوان حس صمیمیت را ایجاد کرد.

سفید

می‌دانید که نماد سال 1402 خرگوش است. جالب می‌شود اگر رنگ نماد سال را با رنگ سال 1402 ست کنید. قرمز گرم در کنار سفید خنثی ترکیب جالبی است. این رنگ هم مانند مشکی به متعادل‌شدن ظاهرتان کمک می‌کند. این رنگ سختی‌هایی برای مراقبت دارد؛ اما زیبایی قیمتی دارد.

سرخابی

شما می توانید این رنگ را با قرمز، نارنجی، سبز، قهوه‌ای، خاکستری و سفید برای ست کردن لباس و اکسسوری استفاده کنید.

بژ

رنگ بژ یکی دیگر از رنگ‌هایی است که به خوبی با رنگ سال ترکیب می‌شود. پالت رنگی سرخابی یا زرشکی همراه با بژ یک پالت رنگی چشم‌نواز است و می‌توانید با اضافه کردن اکسسوری‌هایی مناسب آن را تکمیل کنید.

سبز

دامن‌، شلوار یا کیف سبز می‌تواند همراهی جذاب برای شمای قرمزپوش باشد. فراموش نکنید که سبز باید پررنگ باشد. طیفی از سبز که با نام سبز ارتشی می‌شناسیم هم برای ست با قرمز مناسب است.

با اکسسوری مناسب تکمیل کنید

اکسسوری هایی که برای تکمیل استایل مورد استفاده قرار می گیرند شامل کیف و کفش، کلاه و دستکش، کمربند، زیورآلات و … می شوند. برای اکسسوری های پوششی کیف و کفش، کمربند، کلاه و دستکش شما می توانید با توجه به رنگ هایی که در بالا معرفی شد، رنگ مناسب خود را انتخاب کنید. زیورآلات اما اکسسوری های متفاوت تری هستند. اگر قصد استفاده از زیورآلاتی رسمی دارید، بهتر است به سراغ رنگ های کلاسیک همیشگی، یعنی طلایی و نقره ای بروید.

برچسب ها :

ناموجود