تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۹
کد خبر : 3011

10 روش عاشقانه و خاص برای خواستگاری از خانم ها

10 روش عاشقانه و خاص برای خواستگاری از خانم ها

البته روز خواستگاری یکی از مهمترین روزهای زندگی زن و مرد است. این نقطه عطفی است که زندگی آنها را تغییر می دهد. خانم ها رویای روزی را می بینند که عاشقانشان از آنها تقاضای ازدواج کنند. یک زن عاشق مرد جسوری است که می‌خواهد هر لحظه را با معشوقش خاص کند، کسی که خارج

البته روز خواستگاری یکی از مهمترین روزهای زندگی زن و مرد است. این نقطه عطفی است که زندگی آنها را تغییر می دهد. خانم ها رویای روزی را می بینند که عاشقانشان از آنها تقاضای ازدواج کنند. یک زن عاشق مرد جسوری است که می‌خواهد هر لحظه را با معشوقش خاص کند، کسی که خارج از چارچوب فکر می‌کند و چیزی متفاوت می‌سازد، مردی که عاشقانه و خاص خواستگاری می‌کند. درخواست ازدواج از معشوق لحظات متمایز زندگی هر مردی است و هر چه عاشقانه تر و غیر متعارفتر این کار را انجام دهید خاطرات زیباتر و شادتری خواهید داشت.

ده ایده خیره کننده برای یک روز خاص و فراموش نشدنی

1. دعوت به یک شام ویژه

او را به یک مکان منحصر به فرد دعوت کنید. آن را عاشقانه با نور کم و شمع و موسیقی اطراف انتخاب کنید. خودتان باشید و اغراق نکنید. همه چیز را طبیعی، ساده نگه دارید و از قلب خود پیروی کنید. با پیشخدمت هماهنگ کنید که بعد از شام با ظرفی که روی آن یک قلب کشیده شده است که حلقه ازدواج را احاطه کرده است بیاید.

2. روز خاص را به خاطر بسپارید

یک روز خاص از زندگی او را برای خواستگاری انتخاب کنید، مانند تولد او، یک جشن عاشقانه به عنوان روز ولنتاین، یا یک تعطیلات به عنوان شب سال نو. این امر جذابیت بیشتری به رویداد بزرگ می بخشد و آن را کاملا به یاد ماندنی می کند. اگر عاشقانه‌تر می‌خواهید، مانند روز اولی که ملاقات کردید، برای هر دویتان یک روز معنادار داشته باشید.

3. پیشنهاد در سینما

در سینما  وقتی که با هم به تماشای فیلم رفته اید از او خواستگاری کنید. این یک راه آسان، در عین حال کاملا رمانتیک است، امتحان شده و موفق است. پیشنهاد حضور در یک فیلم خوب در سینما؛ در طول استراحت از او بخواهید با شما ازدواج کند و دیدن عکس العمل او جالب خواهد بود. یک گل با حلقه ازدواج به او تقدیم کنید.

4. برای او بنر درست کنید

سعی کنید بنری بسازید که از معشوقه خود بخواهید در جاده ای که قبلاً در آن قدم می زد “با تو ازدواج کند” روی آن نوشته شده است “دوستت دارم، با من ازدواج کن” و آن را در جاده یا هر مکان دیگری مانند خارج از خانه آویزان کنید. در محل کار، یا در ماشین خود هنگام رفتن به ملاقات او. و اگر می‌خواهید هیجان‌انگیزتر باشد، از دوستانتان بخواهید که در یک زمان مشخص به محل شما بیایند و تابلوهایی روی آن نوشته شده است: «آیا با من ازدواج می‌کنی؟». این یک سورپرایز جذاب خواهد بود که او قطعا آن را دوست خواهد داشت.

5. جعبه شکلات

هر دختری عاشق شکلات است زیرا اثر جادویی دارد. جعبه ای درست کنید که حاوی شکلات های ظریف و منحصربفردی به شکل قلب باشد و ارائه دهید. یکی از قلب ها را با جعبه حلقه جایگزین کنید. این ایده بسیار خوبی است که به او پیشنهاد ازدواج بدهید.

6. دسته گل خاص

یک دسته گل مخصوص برای او بیاورید و جعبه حلقه ازدواج را در وسط دسته گل قرار دهید. او را برای شام دعوت کنید و با پیشخدمت قرارداد ببندید که دسته گل را سر میز شما بیاورد و از او بخواهید جعبه را باز کند. با توجه به تاثیر جادویی گل ها ایده فوق العاده ای خواهد بود.

7. اولین جایی که او را ملاقات کردید

از او بخواهید در جایی که برای اولین بار او را دیدید به ملاقات شما بیاید. اگر مکان مورد علاقه دیگری با خاطرات مشترک دارید، آن هم عالی است. حلقه نامزدی را به عنوان هدیه روز ولنتاین به او بدهید. مطمئناً یک سورپرایز باشکوه در مکانی خاص برای هر دوی شما خواهد بود.

8. جلسه عکاسی

از او بخواهید که برای گردش در مکانی که هر دو دوست دارید بیاید. سپس یک عکاس حرفه ای اجاره کنید تا بیاید و برای هر دوی شما عکس بگیرد. در طول جلسه، لحظه ای را برای پیشنهاد و ارائه حلقه ازدواج اختصاص دهید و اجازه دهید عکاس زیباترین تصاویر این لحظات را بین شما ثبت کند.

9. دکوراسیون رمانتیک برای اتاق

اگر به هر دلیلی، کاری یا هر چیز دیگری با او سفر می کنید. با درخواست از تیم هتل برای تزیین اتاقش در هتلی که در آن مستقر هستید، او را شگفت زده کنید. او را به شکلی بسیار رمانتیک غافلگیر کنید و حلقه ازدواج را در وسط دکوراسیون و گل قرار دهید. از مدیریت هتل بخواهید قبل از ورود شما همه چیز را آماده کند تا با ورود به اتاق، شگفتی را پیدا کند.

10. ماشین او را با گل تزئین کنید

می توانید ماشین او را با گل تزئین کنید. به او بگویید که به ماشین او نیاز دارید و آن را از داخل به صورت عاشقانه با گل های خاص تزئین کنید. حلقه ازدواج را در مکانی در ماشین پنهان کنید و از او بخواهید آن را باز کند. یادداشت هایی بنویسید تا او را راهنمایی کنید که جعبه حلقه را کجا پیدا کند و در نهایت در کنار جعبه بنویسید “دوستت دارم، با من ازدواج کن”.

جمع بندی

سرانجام همانطور که می دانیم، در قدیم مردان جوان برای ازدواج با دخترانی که خانواده آنها انتخاب می کردند، زندگی میکردند. امروزه با پیشرفت زندگی و تغییر طرز فکر، جوانان عاشقانه تر و جسورانه تر به این فکر می افتند که لحظه خواستگاری خود را برای عزیزانشان تبدیل به اتفاقی به یاد ماندنی کنند که زیبایی آن تا آخر عمر باقی بماند.

برچسب ها :

ناموجود