تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۵
کد خبر : 2955

5 چیزی که مردان برای خود نمی‌خرند + سورپرایز با شما

5 چیزی که مردان برای خود نمی‌خرند + سورپرایز با شما

آیا مردی در زندگی خود دارید که از خرید چیزهای خوب برای خودش امتناع کند؟ شاید آنها فکر می کنند خریدن چیزهایی برای خودشان خودخواهانه است و اولویت خود را خانواده قرار میدهند. به هر دلیلی، اگر مرد شما چیزی برای خودش نمی خرد، شما می توانید برای او بگیرید. در زیر مواردی وجود دارد

آیا مردی در زندگی خود دارید که از خرید چیزهای خوب برای خودش امتناع کند؟ شاید آنها فکر می کنند خریدن چیزهایی برای خودشان خودخواهانه است و اولویت خود را خانواده قرار میدهند. به هر دلیلی، اگر مرد شما چیزی برای خودش نمی خرد، شما می توانید برای او بگیرید. در زیر مواردی وجود دارد که مردان معمولاً برای خود به خرید نمیکنند، زیرا برای زنده ماندن نیازی به آنها وجود ندارد.

خب حالا چند مورد مناسب شما برایشان در نظر بگیرید

1. لباس

یکی از این موارد که مردان اغلب برای خود نمی خرند لباس است. آنها با پوشیدن لباس های کهنه و لکه دار که سالهاست پوشیده اند، خوب هستند. اما این به این دلیل نیست که آن‌ها نمی‌خواهند زیبا به نظر برسند، به احتمال زیاد به این دلیل است که نمی‌دانند چه چیزی را تهیه کنند یا احساس می‌کنند خرید لباس‌های زیبا هدر دادن پول است.

بنابراین به جای اینکه منتظر بمانید تا آنها لباسی را برای خودشان انتخاب کنند، می توانید این خرید را برای آنها انجام دهید. از حس خوب خود برای پوشیدن لباس هایی استفاده کنید که مرد در آن زیبا به نظر می رسد، اما معمولاً برای خودش انتخاب نمی کند.

2. جواهرات

در کنار همان خطوط لباس، جواهرات هم داریم. جواهرات اغلب به عنوان چیزی که فقط برای زنان است دیده می شود، اما جواهرات زیادی وجود دارد که یک مرد می تواند به راحتی بپوشد. مشکل این است که آنها این چیزها را برای خودشان نمی خرند. اگر می‌خواهید برای او هدیه بگیرید، با یک ساعت زیبا میتواند گزینه مناسب باشد.

گزینه های دیگر شامل چیزهایی مانند حلقه، گوشواره یا حتی یک گردنبند طلا برای مردان است. آنچه در نهایت به دست می آورید تا حد زیادی به استایل مرد و آنچه که با آن راحت است بستگی دارد. اگر مرد معمولاً جواهرات نمی‌پوشد، اما اگر فکر می‌کنید او ممکن است جواهرات را دوست داشته باشد، به جای جواهراتی که خودنمایی می‌کنند، از جواهرات کوچک و کمتر قابل توجه شروع کنید.

3. بلیط برای رویدادها

بلیط های رویداد ممکن است گران باشد، به همین دلیل است که مردان همیشه آنها را برای خود نمی خرند. اما اگر او یک تیم ورزشی مورد علاقه در منطقه دارد، یا گروهی وجود دارد که دوست دارد برای بازی در آن نزدیکی بیاید، برخی از بلیت های این رویداد یک هدیه عالی است. نه تنها این چیزی است که او ممکن است فکرش را هم نکرده باشد، بلکه کاری است که شما دو نفر می توانید با هم انجام دهید. به تیم ها، گروه ها یا کمیک هایی که آن شخص دوست دارد فکر کنید، سپس ببینید در منطقه شما چه خبر است. حتی می‌توانید رویدادهای کوچک‌تری مانند رفتن به اتاق فرار و …

4. بازی های ویدیویی

بازی های ویدیویی یکی دیگر از تجملاتی است که بسیاری از مردان تمایلی به خرید آن ندارند. شاید آنها نمی خواهند به عنوان فردی دیده شوند که صرفاً برای نشستن ساعت ها روی مبل خود پول خرج می کند. اما بازی‌های ویدیویی بسیار سرگرم‌کننده هستند، بنابراین اگر مردی آنها را برای خودش نمی خرد، برای او تهیه کنید. به آخرین بازی هایی که در حال عرضه هستند نگاهی بیندازید و ببینید که پسر شما ممکن است کدام یک از بازی ها را دوست داشته باشد. برای دریافت جایزه، چند بازی چند نفره پیدا کنید که بتوانید با او بازی کنید تا نیازی به بازی به تنهایی نداشته باشد.

5. کتاب

در نهایت، شاید مردی که قصد خرید کتاب برای او را دارید دوست داشته باشد کتاب بخواند اما برای خودش نمی خرد. اگر اینطور است، می توانید شروع به تهیه کتاب برای او کنید. در مورد موضوعاتی که او ممکن است به آنها علاقه داشته باشد فکر کنید، سپس به کتابفروشی محلی خود بروید. اگر نمی‌خواهید کتابی را به او بدهید که دوست ندارد، یک کارت هدیه برای او از فروشگاه بگیرید. به این ترتیب او چاره ای ندارند جز اینکه برای خودشان چند کتاب تهیه کنند.

آنچه را که برای خودشان نمی‌گیرند به آنها هدیه بدهید

فقط به این دلیل که یک مرد برای خودش چیزهای زیبا نمی‌خرد، به این معنی نیست که آنها را نمی‌خواهد یا دوست ندارد . اگر هر یک از موارد ذکر شده در بالا را به آنها هدیه بدهید، احتمالاً خوشحال خواهند شد که مجبور نبودند آن را برای خودشان بخرند. به انواع چیزهایی که دوست دارند فکر کنید.

برچسب ها :

ناموجود