تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۱۰
کد خبر : 14283

ترند موی بلوند صحرایی شیک ترین روند برای تابستان است!

ترند موی بلوند صحرایی شیک ترین روند برای تابستان است!

رنگ موی جدیدی در حال ترند شدن است که علاقمندان به زیبای را به سمت خود می کشد. و آن رنگ چیزی به جزء بلوند صحرایی نیست هرگز توصیف بهتری برای این رنگ خاص از بلوند نه کاملاً عسلی و نه کاملا گندمی وجود ندارد. این رنگ مو ما شما را به یاد شن های

رنگ موی جدیدی در حال ترند شدن است که علاقمندان به زیبای را به سمت خود می کشد. و آن رنگ چیزی به جزء بلوند صحرایی نیست هرگز توصیف بهتری برای این رنگ خاص از بلوند نه کاملاً عسلی و نه کاملا گندمی وجود ندارد. این رنگ مو ما شما را به یاد شن های بیابان می اندازد و واقعاً از آن الهام گرفته شده است.

این واقعاً تصورات نشستن روی شن‌ ها در یک عصر تابستانی، و عینک‌ های آفتابی قلبی شکلی که بالای سر شما قرار گرفته است را تداعی می‌ کند.

ترند بلوند صحرایی چیست؟

بدون توجه به رنگ پایه شما، فقط چیزی در مورد تابستان وجود دارد که باعث می شود بخواهید سبک تر و روشن تر شوید. در حالی که بلوند پلاتینی شما را برای سال‌ ها در تنگنا قرار می‌ داد و سال 2023 تابستان بلوند باربی روشن و پر جنب و جوش بود، سلبریتی‌ ها و موهای رنگارنگ‌ آن‌ ها آماده بودند تا همه چیز را برای سال 2024 گرم کنند، و بلوند صحرایی نمونه کامل تغییر از حالت خنک یخی است.

بلوند صحرایی به معنای واقعی کلمه طلایی رنگ بلوند است. درست در مرکز طیف بلوند قرار دارد، نه خیلی سرد و نه خیلی گرم. این رنگ تیره‌ تر و آرام‌ تر است، رنگ‌ شناس شما می‌ تواند بر اساس نتیجه دلخواه و رنگ پایه شما، برجستگی‌ ها، هایلایت‌ ها و تن رنگ را سفارشی کند.

چگونه ترند رنگ موی بلوند صحرایی را بپوشیم؟

بلوند طیف وسیعی از رنگ ها را در بر می‌ گیرد،هر کسی می‌ تواند بلوند باشد، فقط باید رنگ مناسب خود را پیدا کند. این کار به بهترین وجه با کمک یک رنگ‌ شناس مورد اعتماد انجام می‌ شود، که می‌ تواند به تغییر فرمول برای مطابقت با ته رنگ منحصر به فرد شما کمک کند و بهترین بلوند شما را نشان دهد.

اگر شما به رنگ تیره به بلوند صحرایی گر، صبوایش دارید صبور باشید، زیرا ممکن است چند جلسه طول بکشد تا رنگ شما کامل شود. برای رسیدن به رنگ عالی و ایمن بدون آسیب رساندن به موهایتان، زمان می‌ برد. برای اینکه موهای رویایی خود را داشته باشید، باید برای مدتی با یک رنگ میانی زندگی کنید.

اگر از قبل موهای شما بلوند است، باید پالت رنگ خود را بر اساس جایی که در حال حاضر هستید پلاتین، اسطوخودوس، کارامل و جایی که می خواهید باشید، تنظیم کنید. برای تبدیل شدن از بلوند یخی به بلوند صحرایی، به نورهای کم و براق نیاز دارید. شما و رنگ‌ شناستان باید تصمیم بگیرید که آیا می‌ خواهید در محدوده خاکستری بمانید یا آن را با براق‌ های طلایی گرم کنید. واقعاً یک رنگ بلوند عالی برای هر کسی که آن را می خواهد وجود دارد!

برچسب ها :

ناموجود