تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
کد خبر : 3049

10 اکسسوری برتر که هر اتاق نشیمن باید داشته باشد

10 اکسسوری برتر که هر اتاق نشیمن باید داشته باشد

اتاق نشیمن به معنای شلوغ ترین مکان در خانه است، بنابراین واضح است که لوازم جانبی بیشتری دارد. تعدادی لوازم جانبی وجود دارد که می توانید برای تزئین اتاق نشیمن خود از آنها استفاده کنید. اگر این شانس را داشته باشید که اتاق نشیمن خود را دوباره طراحی کنید، ده لوازم جانبی شما چه چیزی

اتاق نشیمن به معنای شلوغ ترین مکان در خانه است، بنابراین واضح است که لوازم جانبی بیشتری دارد. تعدادی لوازم جانبی وجود دارد که می توانید برای تزئین اتاق نشیمن خود از آنها استفاده کنید. اگر این شانس را داشته باشید که اتاق نشیمن خود را دوباره طراحی کنید، ده لوازم جانبی شما چه چیزی خواهد بود؟

ده لوازم جانبی برای اتاق نشیمن

1. لوستر

چه کسی تجمل را دوست ندارد؟ هنگام طراحی اتاق نشیمن، یکی از چیزهایی که باید پول خود را صرف آن کنید، لوستر است. آنها بیش از زرق و برق دار به نظر می رسند، و این توانایی را دارند که ظاهری شیک به هر فضایی بدون توجه به جایی که آن را آویزان کنید، اضافه کنند. این روزها طرح های زیادی از لوستر موجود است. قیمت ها بر اساس مواد و طرح ها متفاوت است.

لوستر

2. گیاهان و گل های مصنوعی

آیا فضای سبز در خانه را دوست ندارید؟ گیاهان و گل ها بسیار سرزنده به نظر می رسند و اتاق نشیمن شما را تازه تر از همیشه جلوه می دهند. گیاه طبیعی چیزی است که هر اتاق نشیمن باید شامل آن باشد. نگه داشتن آن در نزدیکی پنجره بهترین گزینه است مگر اینکه گیاهان سایه دوست داشته باشید. به غیر از این، می توانید گل های مورد علاقه خود را بچینید و در گوشه ای در یک گلدان زیبا قرار دهید. آنها در گوشه و کنار بهترین ظاهر را دارند. گل ها همچنین در کنار فضای تلویزیون یا قفسه های شناور زیبا به نظر می رسند.

گیاهان مصنوعی

3. فرش و حصیر

شما باید مطمئن شوید که فرش از مواد نرم و بافتی زیبا تشکیل شده است و همچنین، بدیهی است که یک نقش و نگار زیبا دارد. فرش‌ها هر اتاق نشیمن را بسیار پذیراتر می‌کنند و مهمان‌های شما نیز حتی اگر آن را نگویند، آن را دوست خواهند داشت. این روزها می توانید قالی های مختلفی را در بازارها پیدا کنید. آنها در طیف گسترده ای از اندازه ها و سبک ها موجود هستند. شما می توانید با توجه به محدوده قیمت خود یکی را انتخاب کنید.

فرش و حصیر

4. میز مرکزی یکی دیگر از ضروریات است

زیرا جزئیات بیشتر از همه مهم هستند! حتی اگر سایر مبلمان بزرگ همه توجه را به خود جلب کنند، چیزهای کوچک در اتاق نیز کمک می کنند تا اتاق کامل به نظر برسد، بنابراین یک میز مرکزی برای داشتن یک چیز ضروری است. مهم نیست که ست مبل چقدر عالی است یا فضای تلویزیون چقدر شگفت انگیز است، میز مرکزی کاربرد خاص خود را دارد و وقتی در مورد دکوراسیون اتاق نشیمن صحبت می کنیم کاملا ضروری است. می توانید میز مرکزی را با قطعات آنتیک مختلف یا البته شمع ها تزئین کنید.

میز مرکزی

5. شمع

شمع ها را فراموش کردی؟ خب، من شخصا آنها را ضروری می دانم! حتی اگر هوا آنقدرها هم سرد نیست یا اگر به فکر ترتیب دادن یک شام عاشقانه با شمع نیستید، باز هم باید شمع ها را در اطراف خود نگه دارید. شمع ها می توانند اتاق نشیمن شما را بسیار دنج تر، فوق العاده راحت و گرم کنند. بهترین بخش در مورد شمع ها این است که بسیار جذاب به نظر می رسند و بدون توجه به جایی که هستند از نظر بصری دلپذیر هستند، بنابراین می توانید آنها را در هر جایی از اتاق نشیمن، به عنوان مثال، روی میز وسط یا قفسه های کتاب نمایش دهید. حتی اگر میز ناهارخوری نزدیک اتاق نشیمن دارید، می توانید آنها را در قسمت غذاخوری خود نگه دارید.

شمع

6. شادی اتاق نشیمن، تلویزیون

تلویزیون همان چیزی است که اکثراً همه را در اتاق نشیمن را مشغول می کند. در صورتی که دوست ندارید تلویزیون تماشا کنید؛ افراد دیگر در خانه یا مهمانان شما مطمئناً آن را دوست خواهند داشت. علاوه بر این، تلویزیون های مختلفی در بازار موجود است، به عنوان مثال، تلویزیون هوشمند که می توانید برای کارهای دیگری به جز تماشای کانال های تلویزیونی معمولی استفاده کنید. تلویزیون های هوشمند همچنین می توانند هر ویدیویی را که بخواهید پخش کنند و هی، چگونه می توانید ایکس باکس را فراموش کنید؟! می توانید پلی استیشن یا ایکس باکس خود را به تلویزیون هوشمند متصل کنید و هر تعداد بازی را که دوست دارید انجام دهید. این بهترین کار است به خصوص اگر بچه هایی در خانه دارید.

تلویزیون

7. بالش و کوسن

بالش ها و کوسن ها مزایای خاص خود را دارند. آنها می توانند ظاهر دنج تری را به اتاق نشیمن شما اضافه کنند. حتی اگر دنج‌ترین مبل‌های دنیا را داشته باشید، به چند کوسن نیاز دارید تا مهمانان راحتی بیشتری داشته باشند. بسیاری از افراد هستند که از داشتن تعداد زیادی کوسن لذت می برند، زیرا معتقدند این کار باعث می شود احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

بالش و کوسن

8. پرده تفاوت ایجاد می کند

پرده ها مانند یک بلیط رایگان برای شما هستند تا رنگ بیشتری به اتاق بدهید. آنها می توانند فضای شما را فوراً با طراوت و رنگارنگ تر کنند. شما باید پرده های پر جنب و جوش را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنید، بنابراین آنها فقط در پس زمینه ناپدید نمی شوند زیرا می خواهید بیرون بیایند، درست است؟ شما نباید به سراغ رنگ هایی بروید که در سایه روشن هستند. رنگ عمیقی را انتخاب کنید که پشت اتاق صحبت می کند. شما می توانید پرده ها را در طرح ها و بافت های مختلف تهیه کنید، بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب دارید.

پرده

9. عکس خانوادگی

برای راحت‌تر کردن اتاق نشیمن و ایجاد احساس در خانه، باید شروع به اضافه کردن چند عکس خانوادگی به دیوار کنید. این علاوه بر این به آن یک لمس بسیار شخصی می دهد. اگر چنین تصاویری وجود نداشته باشد، اتاق نشیمن چندان خوشایند به نظر نمی رسد.

10. اثر هنری بسیار مهم است

آخرین اما نه کم‌اهمیت، یک اثر هنری بسیار مهم است. یک اتاق نشیمن بدون آثار هنری ناقص است. هنر را می توان برای بیان خود استفاده کرد. شما می توانید احساسات خود را با کمک آثار هنری به ویژه نقاشی ها بیان کنید. هنر می تواند اتاق را جذاب تر و پیچیده تر کند.

اثر هنری

برچسب ها :

ناموجود