تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۷
کد خبر : 5798

انیمیشن انفجار تایتان با بیش از 8.5 میلیون بازدید در فضای مجازی منتشر شد

انیمیشن انفجار تایتان با بیش از 8.5 میلیون بازدید در فضای مجازی منتشر شد

در حالی که اطلاعات مربوط به فاجعه تایتانیک OceanGate همچنان در حال توسعه است، یک ویدیوی انیمیشن نشان می دهد که چگونه انفجار تایتان رخ داده است، توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است. این ویدئو که توسط AiTelly در یوتیوب منتشر شده است در حال حاضر بیش از 8.5 میلیون بازدید

در حالی که اطلاعات مربوط به فاجعه تایتانیک OceanGate همچنان در حال توسعه است، یک ویدیوی انیمیشن نشان می دهد که چگونه انفجار تایتان رخ داده است، توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است.

این ویدئو که توسط AiTelly در یوتیوب منتشر شده است در حال حاضر بیش از 8.5 میلیون بازدید دارد.

به نظر می رسد این کلیپ 6 دقیقه و 20 ثانیه ای توجه بینندگانی را به خود جلب کرده است که به دنبال نمایش تصویری از رویداد غم انگیزی بودند که جهان را در 18 ژوئن شوکه کرد.

تیم AiTelly اطلاعاتی را از وب‌ سایت OceanGate و گوگل استخراج کرد و 12 ساعت را به فرآیند مدل‌ سازی سه بعدی برای ساخت ویدیو اختصاص داد.

تحقیقات در مورد رویداد غم انگیز OceanGate ادامه دارد.

این ویدئو که با هدف ارائه اطلاعات روشنگری در مورد آنچه در این انفجار رخ داده است، روند مخرب را با جزئیات توصیف می کند و به بینندگان نشان می دهد که چگونه کشتی به داخل فرو ریخته است.

در عمق بسیار زیاد جایی که تایتانیک قرار دارد، فشار حیرت‌انگیز 5600 پوند بر اینچ مربع، تقریباً 400 برابر بیشتر از آنچه در سطح دریا تجربه می‌کنیم، وارد می‌کند. این نیروی بی امان چیزی بود که باعث نابودی زیردریایی تیتان شد.

تاکید این انیمیشن بر ساخت غیر متعارف فیبر کربن زیردریایی تیتان است که در شکست فاجعه‌ بار آن نقش مهمی دارد.

برخلاف فناوری سنتی زیردریایی که برای تحمل فشار به فولاد، تیتانیوم و آلومینیوم متکی است، طراحی آزمایشی تیتان در نهایت برای اهدافش ناکافی بوده است.

کارشناسان همچنان به بررسی انفجار زیردریایی تایتانیک می پردازند.

برای روشن شدن بیشتر لحظات پایانی مهندسان غواصی ، کارشناسان زیردریایی و اکتشاف در اخبار سراسر جهان معرفی شده اند.

یکی از آنها، خوزه لوئیس مارتین، کارشناس زیردریایی از اسپانیا، حدس می‌زند که اعضای خدمه ممکن است از سرنوشت قریب‌الوقوع خود در 48 ثانیه قبل از انفجار مطلع بوده‌اند و به روایت پیچیده این رویداد می‌افزایند. مارتین به درستی فروپاشی تیتان را به سوراخ شدن یک بالون تشبیه می کند و فرود زیرین را به عنوان یک فلش عمودی توصیف می کند.

در حالی که تحقیقات در مورد این حادثه همچنان ادامه دارد. ضبط کننده داده های سفر از شاهزاده قطبی در حال حاضر در آزمایشگاه در حال تجزیه و تحلیل است و سوالاتی در مورد تاخیر در تماس با مقامات نجات پس از قطع ارتباط وجود دارد.

برچسب ها :

ناموجود