تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸
کد خبر : 2931

5 تکنیک ساده برای رشد کسب و کار در اینستاگرام

5 تکنیک ساده برای رشد کسب و کار در اینستاگرام

از آنجایی که قرن بیست و یکم تماماً در مورد بازار دیجیتال است، پذیرفتن این واقعیت که کسب و کار شما نیز به چیزی دیجیتال نیاز دارد، قابل مذاکره است. روزهایی که از جزوه ها یا پوسترهای کاغذی برای محبوبیت کسب و کار خود استفاده می کردید و انتظار دارید مشتریان بیشتری داشته باشید، گذشته

از آنجایی که قرن بیست و یکم تماماً در مورد بازار دیجیتال است، پذیرفتن این واقعیت که کسب و کار شما نیز به چیزی دیجیتال نیاز دارد، قابل مذاکره است. روزهایی که از جزوه ها یا پوسترهای کاغذی برای محبوبیت کسب و کار خود استفاده می کردید و انتظار دارید مشتریان بیشتری داشته باشید، گذشته است.

این زمانی است که می توانید بر آن روش های اساسی غلبه کنید و با سبک زندگی پیشرفته تر سازگار شوید. رسانه های اجتماعی نقش مهمی در ارتقای کسب و کار شما ایفا کرده اند، خواه یک شرکت کوچک باشید یا شرکت بزرگی مانند اپل یا مایکروسافت. و وقتی صحبت از بازاریابی رسانه های اجتماعی است، ما هرگز نمی توانیم اینستاگرام را پشت سر بگذاریم.

اینستاگرام به بیش از یک روشی که یک فرد می تواند تصور کند، برای تاجران مفید بوده است. به همین دلیل است که آن را به یک پلت فرم اصلی برای ارتقاء کسب و کار خود، به ویژه مشاغل محلی تبدیل می کند. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید از پلت فرم رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده کنید.

1. خلاقیت را در کسب و کار خود معرفی کنید

اگر صاحب رستوران هستید و می‌خواهید کسب و کار خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید، همیشه به یک چیز توجه کنید – شما تنها کسی نیستید که در تلاش برای بالا رفتن از پله‌های اولیه طرفداران در این رسانه اجتماعی هستید. مثل شما، ممکن است صدها یا هزاران نفر باشند. بنابراین، مطمئن شوید که مسیرهای خلاقانه ای را برای جذب مخاطب دنبال می کنید. با تعهداتی که قبلاً توسط شخص دیگری ارائه شده است، خود را مانند یک ارائه دهنده کسب و کار معمولی جلوه ندهید. خلاقیت ابزار اصلی است که به شما در اینستاگرام تاکیپچی ساتین آلما کمک می کند.

2. پروفایل و اصل بودن حساب کاربری

به عنوان یک تاجر، باید از این واقعیت آگاه باشید که در شبکه‌های اجتماعی، ابتدا مخاطب اصل بودن حساب را تأیید می‌کند و سپس محصولات را بررسی می‌کند. بنابراین، اگر این مراحل اولیه را برای دادن خواسته های مخاطب دنبال نکنید، مطمئناً تاثیرات منفی زیادی را تحمل خواهید کرد. برای دوری از آنها و خرید فالوور در اینستاگرام بدون هیچ گونه اقدام ادعایی، پروفایل خود را واقعی کنید، یک بیو جذاب و داستان گو را به روز کنید و همچنین سعی کنید به دنبال استوری های اینستاگرام بگردید.

3. به مشتریان اطمینان دهید

هر زمان که در حال ارائه خدمات هستید، باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما می دانند در پشت صحنه چه اتفاقی می افتد و با چه نوع و کیفیتی از محصولات سر و کار دارند. برای این کار، باید ویدیوها یا مکالماتی را پست کنید تا به آنها اطلاع دهید که کسب و کار شما چیست و در چه بخش هایی سر و کار دارید.

4. هشتگ های مناسب

راه بعدی استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ کسب و کار خود در سطح جهانی از طریق هشتگ است. این کلمات یا عبارات مناطقی را مشخص می کنند که پست های شما روی آنها تمرکز می کنند. به عنوان مثال، #عکاسی به این معنی است که پست شما درباره برخی از تصاویر کلیک شده است، در حالی که #هنر به این معنی است که می تواند هر چیزی مرتبط با مهارت های هنری باشد. بنابراین هرگز فراموش نکنید که فقط از هشتگ های مربوطه استفاده کنید و موارد غیر ضروری را حذف کنید.

5. سایر مشاغل یا کاربران محبوب را تگ کنید

هرگز فراموش نکنید که مصرف کنندگان وفادار خود، همتایان خود و حتی سایر شرکت هایی که با یک محصول یا خدمات سر و کار دارند را برچسب گذاری کنید. این به شما کمک می کند نه تنها فالوورهای بیشتری به دست آورید، بلکه به محبوبیت کسب و کار خود در مقیاس جهانی نیز کمک می کند.

برچسب ها :

ناموجود